Regina Rising

13. května 2018 v 6:00 | Katy |  Books

Ahoj všem! Usmívající se
(a zvlášť všem Evil Regals 😊🍎👑)

Proč Evil Regals?
Protože dneska se tu budeme bavit o knížce, která nám trochu přibližuje život Reginy (Zlé královny) ze seriálu Once Upon a Time!

Jmenuje se Regina Rising a její autorkou je velmi talentovaná Wendy Toliver.
(Se kterou jsem se shodou okolností před pár dny osobně seznámila na twitteru a pořád tomu nemůžu uvěřit!)
Ale to vám řeknu později, teď se pojďme soustředit na tu knihu. 😊


O čem to je? Jak už jsem řekla, kniha vypráví příběh Reginy z Once Upon a Time, ale ukazuje nám ji v úplně jiném světle než ji známe ze seriálu.
Odehrává se dávno dávno před kletbou, dávno před tím, než se stala královnou a dokonce ještě dávno předtím, než poznala Daniela.
Regině je v knize pouhých 16 let a ze všeho nejvíc touží po někom, s kým by mohla sdílet své touhy a sny, zažívat různá dobrodružství a aspoň na chvilku uniknout před svou příšernou matkou.
A zdá se, že jí štěstí přeje.
Jednoho dne do jejího života vstoupí dívka, která se zdá jako perfektní kamarádka, přesně taková, jakou si Regina vždycky přála.
Jenže nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá.
Navíc, když máte za matku Coru, která vás hlídá na každém kroku a zajímá ji jenom to, aby se její dcera stala královnou, nemá to mladá Regina zrovna jednoduché.
Ale nebojte se. Regina je odvážná a chytrá. A když něco chce, najde cestu i přes všechny tyhle překážky.
Jak už to tak bývá, zažije pár prvních životích zklamání, ale i spoustu skvělých zážitků a zkušeností a my všichni mnohem lépe pochopíme, proč je taková, jaká je.

Doporučuji? Knížka je skvělá. Jak všichni určitě víte, já jsem obrovská fanynka Reginy, takže jsem tuhle novelu prostě nemohla nemít a rozhodně mě nezklamala!
Umím si představit, že to takhle opravdu bylo a jsem hrozně ráda, že jsem se mohla dozvědět trochu víc o Reginině minulosti, protože mě to vždycky zajímalo.

Pokud byste si ji taky chtěli přečíst, tak jen upozorňuji, že kniha je zatím pouze v angličtině a pokud neznáte seriál, asi ji tak úplně neoceníte, protože neznáte kontext.

Ale za mě úplně super skvělá! Jedna z nejlepším věcí, co jsem za poslední dobu četla a rozhodně ji doporučuju všem Evil Regals!

P.S. Před pár dny mi na twitteru "lajknulo" tweet jedno povědomé jméno.
Wendy Toliver.
Zírala jsem na to a dobrých pár vteřin jsem nemohla přijít na to, kdo to je.
A pak mi to došlo!!
OMG! Byla jsem nadšená, protože to pro mě bylo jako like od nějaké celebrity! xD
Samozřejmě jsem to nenechala jen tak, poděkovala jsem jí a napsala jsem, že jsem zrovna nedávno dočetla její knížku a moc se mi líbila.
A ona mi lajkla i tu odpověď! A odepsala! A ještě jsme si pak vyměnily pár soukromých zpráv o Regině, knížce a seriálu!!!
O-M-G!!!!!
Tím se to celé ještě vylepšuje, protože autorka je ÚŽASNÁ! A jsem strašně ráda, že jsem měla možnost ji takhle trochu víc poznat!

Knížka 10 bodů z 10! xD xD

^^ Xoxo Katy ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama