Swingtown

22. června 2017 v 0:00 | Katy |  TV shows

O čem to je?
Susan a Bruce Millerovi se v červenci 1976 přestěhovali do luxusního chicagského předměstí ležícího na břehu jezera. Kvůli stěhování ztratili své dlouhodobé a blízké přátele, manželský pár Janet a Rogera Thompsonovi. Noví sousedé, manželé Tom a Trina Deckerovi, se chovají zcela jinak, než by Millerovi u přátel očekávali. Millerovi tak musí čelit nástrahám a pokušení, které jim noví známí neustále předkládají. Zatímco dospělé páry zvažují, co s nově nabytou osobní svobodou, zvědavé dospívající děti obou manželských dvojic začínají objevovat svou vlastní duševní, duchovní i sexuální identitu. Každý ve Swingtownu je konfrontován s měnícím se sociálním klimatem, utvářeným hudbou, módou a novým životním stylem. Všichni se snaží najít svou vlastní životní cestu, definovat své postoje a vybrat si správné volby. Nejednou se vše odehrává metodou pokusu a omylu.

Můj názor: Tohle není zrovna typ seriálu, které já obvykle sleduju, takže jsem k němu ze začátku byla dost skeptická. Ale nakonec mě moc příjemně překvapil!
Upřímně … začala jsem se na něj dívat jen kvůli Laně.
Věděla jsem o čem to je. A měla jsem určitou představu. Představu, že je to víceméně porn. :D
Ale vážně to tak není.
Sice se tam řeší téma otevřeného manželství, což chápu, že se nemusí všem líbit, ale celý seriál je predveším o vztazích a rodině.
A musím říct, že jsem si ho nakonec vážně oblíbila.
Lana nezklamala a jako Trina byla úžasná. Ale oblíbila jsem si i Granta, který hraje Toma nebo Miriam, která hraje Janet. A Tom a Trina Deckers se okamžitě stali jedním z mých OTP, protože jsou úžasní! ♥️
Škoda, že má seriál jen 13 dílů. Dala bych nevím co za to, abych mohla vidět pokračování!

Jen před tím českým dabingem vás zase musím varovat. Protože pokud jsem řekla, že dabing v Miami Medical byl hrůza, tak tohle je peklo na zemi!!! Měla jsem chuť si užíznout uši. Takže radím koukat jedině anglicky! :D
Xoxo Katy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama