Když se sejdou 4 onceři v Brně

4. června 2017 v 2:42 | Katy |  Diary
Už dlouho nebyl žádný deníček, takže jsem se rozhodla zase jeden napsat.
Minulá sobota si článek stoprocentně zaslouží. 😀
Měli jsme totiž zase oncerský sraz. Tentokrát to bylo v Brně a byl to spíš jen takový malý srazík, protože jsme byli 4 - já, Phil, Lucka a Vendy, ale to neznamená, že jsme si neužili spoustu zábavy.
Takže ... když jsme se po dlouhém hledání na nádraží konečně našli (já a Phil jsme tam v životě nebyli), zamířili jsme do cukrárny, kde jsme si dali nějakou ledovou tříšť a povídali si.
Probrali jsme kostýmy na letní sraz a Lucka poradila Philovi fakt skvělý kostým. 😀 Nechápu, jaktože mě to samotnou předtím nenapadlo.
Vendy se převlékla do trička, které jsem jí dala k narozkám a všichni obdivovali moje oncerské boty.

Pak jsme se trochu procházeli, Lucka nám ukázala Brno a vyfotili jsme zase pár fotek s krásou na 10. 😀
Phil má totiž na mobilu takový filtr "krása" a ono to ty fotky jakoby upraví a vyretušuje, aby člověk vypadal líp. 10 je maximum a Phil tvrdí, že pro nás je to málo. 😂

Vendy s Luckou si samozřejmě musely nafotit i moje boty. Ze všech stran. Vypadalo to úplně normálně a vůbec na nás všichni divně nekoukali. 😂

Ale jak se za chvíli ukázalo, nebyli jsme nejdivnější lidi v okolí. Byl tam týpek, který oslovoval lidi a anglicky se jich ptal, jestli by nevyměnili mobil za citron. Tak why not, že jo? 😂🍋

Potom jsme si koupili zmrzku a Lucka skočila domů pro deku a hru, protože bylo vážně krásně. Rozložili jsme deku na zem v parku a asi hodinu hráli takovou hru o dárcích, které bychom chtěli a nechtěli dostat. Byla to zábava a Phil si teď tu hru chce taky koupit, protože prostě musí mít všechno, co vidí. 😀
Nakonec jsme to zabalili a šli na večeři k číňanům.

A tady teprve začíná ta nejlepší část.
Po večeři jsme se rozhodli, že uděláme ještě pár fotek. Šli jsme na náměstí a nejdřív bylo všechno docela normální. Povídali jsme a házeli do kašny drobné, aby se nám splnila přání, ... a pak jsme uviděli žlutého brouka! Pokud jste Onceři, je vám jasné, že u něj jsme se prostě taky museli vyfotit! Tak jsme si před něj všichni sedli do dřepu a snažili se o nějakou ucházející fotku, což bylo bez selfie tyče dost obtížné. A najednou k nám přiběhl nějakej úplně cizí týpek s červeným telefonem v ruce a prostě se vyfotil s náma.


Smáli jsme se tomu snad 5 minut a dostali nápad, že si taky budeme fotit selfie s cizíma lidma. Z tašky od mého dárku pro Vendy jsme vyrobili ceduli:


A pak jsme čekali, jestli někdo přijde. Nikdo nepřišel. 😀
Phil šel do McDonalda a zeptal se prodavačky (takové nepříjemné staré baby), jestli by se s ním nevyfotila, ale prý se to nesmí.

Venku jsme štěstí neměli, ale nakonec jsme se postavili před eskalátor ve Vaňkovce a tam se s námi vyfotila nějaká skupina teenagerů a nějací 2 cizinci. Sice všichni na svoje telefony, takže ty fotky už nejspíš nikdy neuvidíme, ale i tak jsme byli spokojení.

Museli jsme se na to napít, tak jsme šli do Alberta, kde jsme objevili vodu přesně pro nás! A aby to bylo ještě zábavnější, zaplatili jsme to pěkně každý zvlášť. Chudák prodavačka už měla u té poslední pěkný nervy, ale Phil jí nechal dýško jako omluvu.


Připili jsme si naší úžasnou vodou a tím to skončilo, protože já a Phil jsme museli domů. Vendy u Lucky spala, takže předpokládám, že ještě spoustu zábavy bylo, ale to už bohužel bez nás.


I tak to ale byl super den! A myslím, že jsme si ho všichni 4 moc užili! ❤️

Xoxo Katy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. června 2017 v 19:13 | Reagovat

Super zážitek :-)

2 Lissea Lissea | Web | 6. června 2017 v 19:38 | Reagovat

Napsala si to parádně, Katy. A vidíš! Na ten Philův úžasný Whale kostým jsem docela zapomněla! Doufám, že tam v něm fakt přijde, to by byla vážně pecička obrovská. :D Real Whale's Bitches!
Bylo to úžasný a už se nemůžu dočkat, až se budem fotit s random lidma v Praze za měsíc - už za měsíc! Uhů! :D

3 beepinka beepinka | Web | 8. června 2017 v 0:31 | Reagovat

Ten neznámý týpek na fotce mě pobavil :D. Zní to jako super užitý den :D!
Jinak omlouvám se,že na žádost o spřátelení odpovídám takhle později ^^. Mám toho hodně ve škole ^^. Každopádně..máš ještě zájem? :) Dej mi vědět ke mně na blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama