V noci je všechno lepší

21. března 2017 v 0:00 | Katy

Nevím jak vy, ale já miluju noc! Je to ten nejlepší čas.
Kdyby bylo na mně, tak si den a noc prohodím. Přes den bych spala a v noci byla vzhůru. To by bylo super! V noci je totiž podle mě všechno lepší. Pozitivnější. Kouzelnější.

Miluju hlavně to, že mě v noci nikdo neruší. Přes den jsem strašně nesoustředěná - něco dělám, ale v tom mi někdo zavolá, pak se musím jít najíst, pak mě seřve babička, ať si uklidím pokoj, atd. V noci mám konečně klid. Můžu se klidně celou noc koukat na seriál, psát články nebo se učit.

V noci jsem taky o hodně kreativnější. Víte kolik článků jsem napsala, kolik věcí jsem vyřešila a kolik nápadů jsem dostala právě v noci?

A miluju noční konverzace! Taky máte někoho, s kým si píšete výhradně v noci, protože ve dne by to prostě nebylo ono?

V neposlední řadě miluju noční vzduch! Vždycky, když už všichni spí, otevřu si v pokoji okno, vylezu na parapet a koukám na hvězdy. Přijde mi to strašně kouzelné a ten noční vzduch mě uklidňuje. Dokázala bych takhle strávit hodiny.

Samozřejmě ne každá noc je skvělá. Znáte třeba ten pocit, když jste strašně unavení, ale za žádnou cenu se vám nedaří usnout? Nebo máte nějaké starosti a musíte o tom pořád přemýšlet nebo noc před písemkou, atd.

Ale já si většinu nocí vážně užívám a doufám, že vy taky.

Dobrou noc a hodně kreativních nápadů! (Nebo spánku, když chcete. Ale věřte mi, že o hodně přicházíte. :D)


Xoxo Katy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lissea Lissea | Web | 12. dubna 2017 v 18:15 | Reagovat

Jééé, ty jsi mj člověk! taky bych nejradši prohodila noc a den, rotože noc je prostě ve všem lepší a já nemám ráda světlo moc, takže noc je ideální pro mě! <3 A noční vzduch! Mluvíš mi z duše, taky ho úplně zbožňuju <3

2 Juliet Juliet | 18. dubna 2017 v 22:11 | Reagovat

Rozumím ti. OBČAS je noc lepší než den. Ale rozhodně ne vždy. ;) Pro mě to jsou hlavně noci letní a právě ty "prokecané" - myslím, že každý, kdo má vážně dobrou kámošku či kámoše je zná. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama