Oncers meeting

12. prosince 2016 v 0:42 | Katy a Phil |  Diary

Už je to týden, co jsme s Philem byli na srazu českých Oncerů v Praze. Bylo to absolutně skvělé a vážně jsme si to moc užili! Pojďme si tedy na ten úžasnej den společně zavzpomínat.U nás bylo veselo už v pátek. Chtěla jsem na sraz přinést nějaké opravdu super občerstvení a protože je období pečení cukroví, rozhodla jsem se vykrájet z lineckého jablíčka a žlutá auta. Babička vždycky před Vánoci udělá těsta na cukroví, ale protože nemá moc času, upeču a nazdobím to já. Takže jsem si jedno těsto nenápadně vypůjčila pro svoje účely a doufala, že to babička nezjistí. Že pojedu do Prahy jsem se jí chystala oznámit večer a nechtěla jsem poslouchat další otázky a připomínky. Bývalá paní starostka má ale oči všude, takže i když jsem si hotové cukroví schovala v pokoji, samozřejmě ho našla. Tak jsem jí musela vysvětlit co, kdy, kde a s kým a pak jsem dostala vynadáno, proč to zdobím těma jedovatýma barvama (potravinářské barvivo).


Mezitím se Phil rozhodl, že pojede taky a dostali jsme vynadáno znova, že pořád někde couráme. Ale naštěstí nám ten výlet nezatrhla.

Druhý den ráno jsme teda vyrazili do Prahy. Měli jsme zpoždění, protože kulmování vlasů mi trvalo déle než jsem počítala a navíc jsme si neuvědomili, že pojedeme metrem přes půl Prahy, takže to pravděpodobně nebude trvat 10 minut. Nakonec jsme s mírným zpožděním dorazili na hlavák, kde jsme naštěstí hned potkali Vendy, Launu a Juliet.
Zašly jsme se s holkama namalovat na wc (Juls se teda nemalovala, takže zaplatila 20 Kč jen za to, že nám tam dělala společnost :D) a pak jsme zamířili ke květinářství, kde jsme se setkali s ostatními. Překvapilo nás, že se nás sešlo tolik a skoro všichni byli v kostýmu, což bylo super! Krátce jsme se představili a když dorazila poslední oncerka Lucka neboli Emma, vydali jsme se na "šalinu". Jeli jsme jenom o 1 zastávku, ale když jsme vystoupili, zjistili jsme, že nám 3 frajerky chybí, protože zapomněly vystoupit. :D Nakonec se ale v pohodě vrátily, takže se nic nestalo a aspoň jsme měli nějaké vzrůšo. Mezitím, co jsme na ně čekali, jsme si stihli zas trochu popovídat a když už jsme nevěděli co, rozhodli jsme se držet minutu ticha za Robina.

Pak jsme šli do parku, kde jsme se vyfotili a protože bylo ještě brzo, navrhla Juls, že si zahrajeme takovou seznamovací hru. Nebudeme to tady podrobně vypisovat, kdyžtak je to u Juls na blogu.
Tahle hra nás zabavila na dostanečně dlouhou dobu, takže když jsme skončili, byl už akorát čas vyrazit do čajovny.

Usadili jsme se, vybalili jídlo a v tom přišly ještě další 2 účastnice, takže nás nakonec bylo dokonce 14!
Holky měly připravené kvízy, takže bylo o zábavu postaráno. Jeden byl epizodní a druhý o postavách a tak nějak celkově o Once. V čajovně měli k dispozici promítací plátno (říká se tomu plátno, že jo? :D), což bylo hlavně na ten epizodní kvíz úplně super.
Kvízy byly skvělé a bavilo nás to, i když se teda ještě máme co učit, protože jsme toho dost nevěděli. :D

Mezitím jsme stihli ještě jíst a povídat. Bylo skvělé být s lidmi, kteří milují Once stejně jako my. Strašně rychle to uteklo a najednou už se sraz chýlil ke konci. Všichni jsme dostali super dárky a pomalu začali balit. My dva jsme před odchodem jsme ještě stihli dát Juls a Vendy naše úplně první autogramy. Trochu jsme to sice pomotali (a doteď se hádáme, kdo z nás to napsal špatně :D), ale vzhledem k tomu, že to bylo naše first time, dá se to snad prominout. :D

Pak už jsme se jen rychle rozloučili a honem s Vendy a Launou běželi na metro, protože holky zjistily, že trochu nestíhají. Nakonec to ale prý stihly, tak se nám ulevilo, protože jak jsme se v metru rozloučili, pořád jsme na ně mysleli a modlili se, ať jim to neujede. :D

Celkově byl sraz strašně moc super!!! Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za tak úžasné odpoledne, které bylo opravdu jedno z nejlepších v našem životě. Víte, poslední dobou to doma nemáme zrovna lehké a hlavně já jsem na tom nebyla psychicky zrovna nejlíp. A tohle odpoledne mi strašně pomohlo. Bylo to jako dostat se na chvíli do jiného světa a bylo to úžasné. Díky VÁM!
Potkali jsme spoustu úžasných nových lidí, nových PŘÁTEL, se kterými si rozumíme a vážně doufáme, že se brzy uvidíme znovu.

Nedokážeme asi slovy vyjádřit všechny naše pocity, ale věříme, že chápete.

Ještě jednou díky za úžasný den. Rozhodně na něj nezapomeneme.

❤️3.12.2016❤️

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lissea Lissea | Web | 14. prosince 2016 v 18:47 | Reagovat

Skvělej článek! Pobavil mě začátek s tou vaší babičkou. :-D Ale ty perníčky byly fakt dokonalý! <3
Ty autogramy jsou super, sice jsme kvůli nim málem nestihly vlak, ale stálo to za to. :-D To rozhodně!
Díky že jste přišli a jsme ráda, že přišel i Phil. :-) Takovou účast bych ani ve snu nečekala. :D
Díky moc! Doufám, že se brzo zas potkáme třeba na dalším srazu.

2 Jojo Jojo | 17. prosince 2016 v 11:58 | Reagovat

Hezký článek, to muselo být úžasné! ♥

3 Lena Lena | E-mail | Web | 21. prosince 2016 v 9:24 | Reagovat

Skvelý článok! Určite to celé muselo byť úžasné a nezabudnuteľné! :-)

4 Niky mirth Niky mirth | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 17:29 | Reagovat

Tak to muselo být bezva , super článek  . Celkem jsem se i u nějakých vět pobavila :D !
Nm.

5 Nemessis Nemessis | Web | 31. prosince 2016 v 7:16 | Reagovat

pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama