Červenec 2016

Bloguji, protože ...

29. července 2016 v 4:22 | Crazy Cloverleaf |  Blog

Bloguji, protože ...Katy
 • miluju psaní
 • mám pocit důležitosti
 • můžu poznávat další skvělé blogery - VÁS
 • chci být inspirací pro ostatní

Phil
 • můžu někomu předat svoje myšlenky a tipy
 • zlepšuju se v psaní a vyjadřování
 • můžu se tu vyblbnout, když mám crazy náladu
 • je to náš společný koníček

Kaťula
 • mi to dělá radost
 • mám super aktivitu na vyplnění volného času
 • na blogu můžu být sama sebou
 • občas potřebuju nějak vybít svoji kreativitu

Verča
 • můžu napsat i věci, co bych neřekla nahlas
 • někdy mám potřebu vypsat se ze svých problémů
 • objevuju nové pěkné blogy
 • chtěla bych být pro někoho vzoremA co vy? Proč vlastně blogujete?

Crazy Cloverleaf

Jak se zabavit ve výtahu

16. července 2016 v 6:00 | Ctazy Cloverleaf |  Fun
Minulý článek o tom, jak se zabavit a provokovat u toho lidi se vám líbil, proto pro vás dneska máme další. Tentokrát jsou to tipy, jak se zabavit ve výtahu. Smějící se


1. Naklánějte se k ostatním cestujícím a říkejte: "Pozor, přijde revize jízdenek!"

2. Přivítejte každého, kdo nastoupí a požádejte ho, aby vás oslovoval admirále.

3. Roztahujte se po celém výtahu.

4. Zpívejte: "Pec nám spadla" a při tom mačkejte všechna tlačítka.

5. Řekněte "DING!" v každém patře.

6. Vezměte si X-Ray brýle a zírejte na ostatní cestující.

7. Pootevřete svoji tašku, nakoukněte dovnitř a zeptejte se: "Máš tam dost vzduchu?"

8. Stoupněte si před panel s tlačítky.

9. Vezměte si s sebou židli.

10. Choďte s chladící taškou, která má na sobě nápis: Lidská hlava.

11. V nejvyšším patře nechte otevřené dveře a vyžadujte, ať jsou otevřené do té doby, než uslyšíte cinknout korunu, kterou jste hodili do šachty.

12. Upřeně se dívejte na jednoho cestujícího, pak vykřikněte: "Ty jsi jeden z nich!" a přesuňte se do vzdálenějšího rohu.

Crazy Cloverleaf

Narozeninový TAG - Katy

13. července 2016 v 0:47 | Katy |  Crazy Cloverleaf
Dnešní článek bude TAG, do kterého mě zatagovala Vanes z blogu http://vanesdance.blog.cz/.
Tagy mě baví, takže jí za tagnutí děkuju. Pojďme tedy na to! Usmívající se


Kdy máš narozeniny?
29.9. (ale někdy je slavím až v listopadu společně s Philem)

Jak je slavíš?
Probíhá to pokaždé jinak, ale nepředstavujte si žádné mega párty, nic takového jsem nikdy neměla, i když by to nebylo špatné. Smějící se

Tvůj nejlepší narozeninový dárek?
Nedokážu vybrat 1 nejlepší dárek. Vážím si všech, které jsou darované od srdce a je mi jedno, jestli jsou drahé levné nebo třeba vyrobené.

Nejhorší dárek?
Tak dostala jsem hodně dárků, které nebyly zrovna podle mého vkusu, ale žádný z nich nebyl taková hrůza, abych ho tady označila jako nejhorší dárek. To prostě nemůžu už jenom proto, že to ti lidé mysleli dobře a chtěli mi udělat radost.

Nejlepší narozeniny?
Super byly moje 2.narozeniny, které jsem slavila doma s rodinou. Sice si to moc nepamatuju, ale mám to natočené na videu a vždycky u toho brečím. Tehdy jsem ještě netušila, co všechno mě v životě čeká.
Ale z těch nedávných narozenin, které si pamatuju moc dobře, byly hodně povedené 13. a 14.

Nejlepší dort?
Nemůžu si vybrat. Smějící se Hodně povedený byl třípatrový dort, který jsem měla k 1.narozeninám, ale bohužel jsem z něj jako prcek asi nic moc neměla. Potom byl super čtyřlístek k 7.narozkám (sorry za fotku s vyzubenou Katynkou) nebo škola, když mi bylo 6. A barevný dort k patnáctinám taky stál za to! ... Nevím, můžete dole hlasovat, který se nejvíc líbí vám.

Kdo tě tagnul?

Koho taguješ?
Štístko z blogu http://blogdelfinka123.blog.cz/


Xoxo Katy

Den nezávislosti : Nový útok

11. července 2016 v 22:33 | Phil |  Movies
Ahoj, film Hledá se Dory mi přišel trochu moc dětinský (sorry holky), takže jsem na něj do kina s Katy, Kaťulou a Verčou nešel. Místo toho jsem si vybral jiný film. A to Den nezávislosti, což je sci-fi o mimozemšťanech. Mnohem lepší. Smějící se


Oficiální popis: Věděli jsme, že se jednou vrátí. Využili jsme proto k obraně všech možností a zdrojů Země. Studovali jsme ukořistěné mimozemské technologie, plány a způsob myšlení vetřelců. Poučili jsme se z předchozího boje o přežití i z cesty k našemu vítězství. Ale bude to stačit? Jsme připraveni na to, co se nyní z hloubi vesmíru blíží k naší Zemi? Nebo nás před zánikem zachrání hlavně naše vynalézavost a důvtip? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Den nezávislosti režiséra Rolanda Emmericha před dvaceti lety nově vymezil žánr katastrofického filmu, přinesl nový typ celosvětové katastrofy a ohrožení veškerého lidstva. Nyní se vrací, aby dokončil to, co tenkrát započal. Souboj lidstva s brutálním, bezcitným a technologicky nadřazeným mimozemským nepřítelem bude buď vítězný, nebo poslední, protože v případě porážky žádný člověk nepřežije.

Můj názor: Film se mi moc líbil. Filmy s mimozemšťany a takovouhle tematikou mám obecně rád, takže to byl film pro mě. Další velké plus je, že ve filmu bylo spoustu komických a vtipných scének. Jednu věc ale musím vytknout - vzhled mimozemšťanů mi připomínal spíš nějaký přerostlý kobylky, ale každý má vlastní fantazii a zase to bylo originální.
Holkám se tenhle film asi úplně líbit nebude, ale všem klukům ho můžu určitě doporučit!

Hodnocení: 4 body ze 4

Phil

Jak se zabavit (a provokovat lidi)

9. července 2016 v 7:00 | Crazy Cloverleaf |  Fun
Začaly nám prázdniny což taky znamená, že se možná chvílemi budete doma nudit a nebudete vědět, co dělat. Pro tyhle případy pro vás máme pár tipů, při kterých se zaručeně pobavíte (a taky naštvete spoustu lidí). Smějící se
P.S. Pokud někoho naštvete, na nás to pak nesvádějte!


1. Každému s kým mluvíte na všechno odpovídejte: "to si jenom myslíš"

2. Volejte na různé 0800 operátory a zeptejte se, jestli s vámi nechtějí jít na rande.

3. Napište X-zakopaný poklad na různá místa v něčí automapě.

4. Doma nastavte budíky na náhodné časy a rozmístěte je po celém bytě.

5. Ptejte se lidí, jakého jsou pohlaví.

6. Stříhejte trávu kolem vašeho domu nůžkami.

7. Mluvte s brněnským přízvukem.

8. Zavolejte na operátora. Při otázce: "Jak vám mohu pomoci?" odpovězte "Ne díky, jen se tu rozhlížím".


Crazy Cloverleaf

Recept: Rainbow muffins

7. července 2016 v 7:00 | Katy, Kaťula, Verča |  DIY
Když o víkendu pršelo, rozhodli jsme se doma zkusit něco upéct. Vždycky jsme chtěli vyzkoušet duhový dort nebo něco z duhového těsta a tak jsme nakonec vymyslely, že zkusíme vytvořit duhové muffiny. Docela se nám to povedlo a byly moc dobré, proto se s vámi chceme podělit o recept.Jak zvládnout přátelství na dálku?

5. července 2016 v 21:57 | Crazy Cloverleaf |  Mix
Občas se nás lidi ptají, jak jsme dokázali udržet naše přátelství i když už nebydlíme ve stejném městě. Proto jsme se rozhodli napsat článek, ve kterém vám dáme pár rad, jak na to.


Hlavně zůstaňte v kontaktu
V dnešní době mobilů, emailů, facebooku, skypu, apod. to není tak těžké. My si třeba píšeme prakticky pořád a někdy si voláme nebo skypujeme, ale to ne každý den. Jeden čas jsme měli takové pravidlo, že se každý pátek sejdeme na skypu a popovídáme, jenže pak jsme to nějak nestíhali a tak tomu teď necháváme volný průběh a taky to funguje.

Respektujte, že má každý i nové kamarády
Je jasné, že budete trochu žárlit, když vám bude vaše nejlepší kámoška vyprávět, jak skvělá je její nová spolužačka a co spolu dneska zažily, ale přeci byste nechtěli, aby zůstala sama. Hlavně se kvůli tomu nehádejte. Každá máte svůj život, ale to neznamená, že nemůžete zůstat nejlepší kamarádky.

Pamatujte, že jste to pořád vy
Lidi se mění a když se po dlouhé době zase uvidíte, možná vám přijde, že už to prostě není ono. Zkuste si o tom promluvit a nestyďte se před sebou. Vzpomeňte si, proč jste se vlastně skamarádily a uvědomte si, že jste to pořád vy, i když jste se obě možná trochu změnily.

Někdo si myslí, že přátelství na dálku nemůže nikdy fungovat. My vám říkáme, že MŮŽE! Jen musíte chtít. Nebude to třeba vždycky lehké, ale dá se to, tak se nevzdávejte. 🙂

Crazy Cloverleaf

Hledá se Dory

2. července 2016 v 21:35 | Katy, Kaťula, Verča |  Movies
Včera se nám konečně podařilo dostat se do kina na film Hledá se Dory. Užily jsme si to a dneska Tu máme recenzi. 🙂


Děj: Jak asi všichni dobře víte, hlavní postavou je sympatická modrá rybka Dory, kterou známe z filmu Hledá se Nemo. Dory trpí výpadky paměti, ale najednou si vzpomene na své rodiče a rozhodne se je vydat hledat. Dostane se přes celý oceán až do mořského akvária v Californii, kde pozná přátele, kteří jí s hledáním rodičů pomáhají ... A dál už to asi neprozradíme, zajděte se na to mrknout sami, nechceme vyžvanit celý příběh.

Náš názor: Film se nám moc líbil. Je to klasická Disneyovka - chvílemi je to smutné, jsou tam scénky, které vás opravdu dojmou až k slzám, ale chvílemi je to zase strašná legrace, že skoro brečíte smíchy. Nás to bavilo, Disney pohádky máme rády. Jsme asi pořád tak trochu děti. 😃 Trochu nás ale zklamalo, že tam nebylo moc 3D efektů. Chápejte, odehrává se to v podmořském světě a to přímo vybízí k tomu, aby se tam udělalo pár vychytaných 3D scének. Nějaké tam byly, ale asi jsme čekaly ještě něco trochu víc ... to už je však jen taková drobnost.

Hodnocení: 4 body ze 4

Katy, Kaťula, Verča