Květen 2016

Jak si přestat kousat nehty

23. května 2016 v 1:56 | Crazy Cloverleaf |  Mix
Taky máte ten hrozný zlozvyk, že si koušete nehty, když jste nervózní nebo se nudíte? Pokud ano, máme pro vás pár tipů, které by vám mohly pomoct s tím konečně přestat.Jak si psát výpisky?

16. května 2016 v 15:04 | Crazy Cloverleaf |  Mix
V tomto článku bychom vám chtěli dát pár tipů, jak si ve škole psát výpisky, aby se vám pak doma dobře učilo. Jasně, někdo se učí z učebnice, ale stejně je podle nás lepší mít i sešit se svými poznámkami, protože tam máte opravdu to nejdůležitější a lépe tak látku pochopíte.Jak mě zničilo Once (pozor spoilery!)

11. května 2016 v 17:35 | Katy |  Diary
Nejvtipnější na tom je, že se to všechno stalo den po tom, co jsem napsala ten poslední motivační článek. :D Kvůli tomu jsem ho taky hned nevydala.

Neměla jsem zrovna dobrý týden, mám svých starostí nad hlavu a všechno se mi to nějak nahromadilo. K tomu stres ze školy ... Ale to všechno bych ještě překousla, jenže pak jsem v pátek uviděla na instagramu spoiler k dílu 5x21 a to mě dorazilo.

Už jsem dřív zaslechla řeči o tom, že Sean odchází a Robin zemře, ale nevěřila jsem, že by to mohla být pravda. Bohužel v pátek už jsem si byla jistá na 90%. Celý víkend jsem o tom přemýšlela, snažila se vymyslet teorii, jak by se to ještě dalo napravit, brečela jsem a nemohla se na nic soustředit.
Nedokázala jsem se smířit s tím, že je konec. Konec Robina, konec Outlaw Queen, konec všeho.Zavři oči a věř

11. května 2016 v 2:39 | Katy |  Mix
Víte, co nejdůležitějšího mě naučilo Once? Neztrácet naději. Věřit, že všechno bude zase dobré.
A ono to opravdu funguje! Věřte, že ať už jste dneska v jakkoli těžké situaci, zítra může být všechno jinak.


Dokonce k tomu nepotřebujete ani kouzla. Stačí mít víru. Z vlastní zkušenosti vím, jak rychle se věci můžou úplně změnit. Stejně rychle, jako se něco pokazí, se to může zase vylepšit. A je jedno, jak nepravděpodobné se vám to zdá.

Navíc, někdy vám zrovna ty ošklivé věci přinesou do života něco skvělého. Zamyslete se nad tím. Možná zjistíte, že ty nejlepší věci, které teď máte, vznikly díky něčemu špatnému v minulosti.

Kdyby v mém dětství bylo všechno dokonalé, nikdy bych nepoznala svoje nejlepší přátele! A nikdy bychom si mezi sebou nevytvořili takový vztah, jaký máme.
Kdybych neměla fakt mizerný den a nepadly mi plány na večer, neobjevila bych Once Upon A Time! 😃
A když se podívám fakt hodně dozadu, tak kdyby nebyla v Řecku válka a mého dědu by neposlali do dětského domova v ČR, nikdy by nepoznal babičku a já bych tím pádem ani neexistovala!
Vidíte? Určitě vás taky napadne spousta věcí.

Proto vám radím, neztrácejte naději! Jestli se máte špatně, věřte, že se to jednou zlepší (ideálně pro to zkuste něco udělat) a že všechno zlé je pro něco dobré!

Xoxo Katy

Maleficent

4. května 2016 v 21:04 | Crazy cloverleaf |  Movies
Dnešní článek bude další recenze na film.
Ale tenhle jsem viděla už minulý rok a moc se mi líbil!
Bude to tedy recenze filmu Maleficent (já to viděla v originále, ale v češtině se to jmenuje Zloba - královna černé magie). Nevím jak vám, ale mně se ten český název nelíbí a nechápu ho. Maleficent je přeci vždycky Maleficent nebo ne? Já myslela, že jména se nepřekládají ... Kdyžtak mě poučte. Smějící seMy Face young Day&Night Cream

2. května 2016 v 6:00 | Katy |  Beauty
Značka: My - značka obchodu Billa
Cena: 40-50 Kč

Vzhledem k ceně jsem od tohoto krému neočekávala žádné zázraky. Musím říct, že mě ale příjemně překvapil!
Balení obsahuje 75ml jemného, nádherně vonícího krému. Je opravdu jemný, není přemaštěný ani pleť extrémě nevysušuje. Je určen pro mladou, problematickou pleť. Moje pleť je normální, někdy mastnější, ale nemám nějak velké akné, takže nemůžu posoudit, jestli na to krém pomáhá. Nicméně pro mojí pleť je super.
Slušně hydratuje, rychle se vstřebává a pleť je po něm jemná a příjemná.
Myslím, že to je ideální volba pro mladé lidi, kteří si nepotrpí na předražené značkové krémy a nepotřebují nějakou zvláštní péči, na specifické problémy s pletí. :) Za ty peníze se ho podle mě vyplatí někdy vyzkoušet.


Hodnocení: 3 body ze 4

Katy

1.Máj (lavice, růže, duhová tříšť a dubsmash)

1. května 2016 v 19:28 | Crazy Cloverleaf |  Diary
Ahojky! 🦄
Dneska jsme si užili super den! 💕⭐️ Byli jsme v naší staré vesnici, kde jsme dřív všichni bydleli, protože se tady konaly oslavy 1.Máje. Byly tady různé stánky, lunapark, program a podobně.
Předem se omlouváme, že nemáme žádné fotky, ale nějak jsme v tom všem na focení a natáčení zapomněli.