Duben 2016

Totální kravina! | ASK a try not to laugh

29. dubna 2016 v 0:00 | Crazy cloverleaf |  Videos

Jak jsme málem jeli do Disneylandu

27. dubna 2016 v 11:09 | Katy a Phil |  Diary
Ahoj všichni!
Před měsícem nebo dvěma to na chvíli vypadalo, že přesně touhle dobou budeme se školou na výletě v Disneylandu. Sice nechodíme na stejnou školu, ale hned vám vysvětlíme, jak to celé bylo.


Phil: Za všechno může moje nejoblíbenější učitelka ze všech - moje angličtinářka. Je to američanka, je mladá a je strašně moc fajn. Třeba si s námi povídá o youtube nebo nám ukazuje, jaké auto si chce koupit a tak. :D Někdo ji nemusí, protože je taková, že se s věcmi moc nepáře, ale já ji mám rád a myslím, že ona mě taky.
No a jednou ve škole jsme nějak došli k tématu Disneyland a ji napadlo, že bychom jeli na školní výlet do toho Disneylandu ve Francii. Všichni byli nadšení a já si hned vzpomněl na Katy. Jestli někdo fakt miluje Disney pohádky, tak je to ona a Disneyland byl od malička její velký sen.
Tak jsem po hodině zašel za učitelkou a zeptal se jí, jestli by nemohla jet i Katy. A ona řekla, že to není problém!

Katy: Byla jsem nadšená! Když mi to Phil odpoledne řekl, nemohla jsem tomu uvěřit. Věděli jsme, že to ještě není definitivně domluvené, ale stejně! Chytře jsme se zeptali táty, jestli můžeme jet, protože jsme věděli, že ten nám to povolí. A taky povolil! :D

Bohužel naše radost trvala přesně týden. Výlet totiž nepovolil ředitel školy. Prý se teď nikam do zahraničí nesmí, kvůli uprchlíkům. Jo, na tenhle detail jsme všichni jaksi zapomněli. Takže akce Disneyland se musela zrušit. :(
Spoustu lidí bylo naštvaných na ředitele (no WTF, ten za to přeci nemůže) nebo angličtinářku, že nám dala falešný naděje. My na ni teda nejsme naštvaní ani v nejmenším, abyste věděli! Myslela to dobře a ta radost, kterou jsme měli jen z představy, že tam pojedeme, ta za to stála!

Katy a Phil

Náš blog byl blogem dne!

23. dubna 2016 v 20:37 | Crazy Cloverleaf |  Blog
Znáte takové ty dny, kdy se probudíte, ještě jste ani nevylezli z postele, ale už víte, že je všechno špatně? Cítíte se mizerně a celý den stojí za prd.
Tak včera jsme zažili pravý opak. Pátek byl prostě super den!
Ne, že by se něco převratného stalo, vlastně to byl skoro úplně obyčejný pátek, ale od rána byla ve vzduchu taková nějaká pozitivní energie. :D
Ve škole se nám dařilo, byli jsme v dobré náladě a byl to strašně pohodový den.
Večer jsme koukali na film a pak šli spát. Jenže Katy ještě nebyla unavená, tak si pustila poslední díl Once a pak se podívala na blog. A co nevidí na úvodní stránce?!


Náš blog byl blogem dne! Byl tam a my to ani nevěděli! :D Ale když jsme to zjistili, měli jsme obrovskou radost! Sice o nic nejde, je to jen taková hloupost, ale vážně nás to moc potěšilo! <3

Náš blog milujeme a i když nejsou články každý den a nestíháme se mu tolik věnovat, moc nás blogování baví a rozhodně v tom budeme dál pokračovat!

Xoxo Crazy Cloverleaf


Micelární voda Garnier

11. dubna 2016 v 6:00 | Katy |  Beauty
Název: Micelární voda
Značka: Garnier
Cena: 150-200 Kč


Od té doby, co jsem objevila tuhle micelárku, nepoužívám na odličování nic jiného.
V recenzích bývá někdy srovnávána s tou od značky Loreal nebo Bioderma. Loreal jsem jednou zkoušela, ale vůbec mi nevyhovovala a pálila mě na pleti. Je pravda, že to bylo v období, kdy jsem měla dost problematickou pleť, ale stejně. A se značkou Bioderma žádné zkušenosti nemám, takže nemůžu posoudit.
Co se týče balení, tak na doma je fajn, ale na cestování je strašně nepraktické, protože se dělá jenom 400ml verze. To je ale jediná drobnost, co bych tomuhle produktu vytkla.
Micelárka krásně odličuje a zklidňuje pleť, přesně jak slibuje.
Nelepí a je bez parfemace, to je podle mě vždycky nejlepší.
Je vhodná pro všechny typy pleti.
Na obalu je napsáno: 'na 200 použití'. Nemůžu říct, jestli je to pravda, ale rozhodně vydrží dlouho.

Hodnocení: 4 body ze 4

Katy

Deník Anny Frankové

9. dubna 2016 v 7:20 | Katy |  Books

Ahoj ❤️

Dnešní recenze bude na knihu, o které jste všichni určitě už slyšeli. A to Deník Anny Frankové.


Děj: Annelies Marie Franková (12. června 1929 - březen 1945) v roce 1933 s rodiči uprchla z Německa do Amsterodamu, kde se rodina od roku 1942 skrývala v půdním bytě. Dospívající Anne psala od 12. června 1942 do 4. srpna 1944 deník. Po prozrazení skrýše byla rodina odvezena do koncentračních táborů v Německu. Bohužel přežil jen otec, který po válce Annin deník vydal.

Můj názor: Deník ze kterého doslova mrazí. Tuhle knihu by si měl každý přečíst, aby se zamyslel nad hodnotami života.
Anne byla úžasná dívka. Silná a odvážná. Vždyť byla v podstatě stejně stará jako já!!! Nedokážu si představit, že bych musela prožívat to, co ona. Na svůj věk byla opravdu vyspělá a chytrá. Věřím, že kdyby válku přežila, byla by z ní skvělá spisovatelka. Ve svém deníku popisuje své myšlenky, pocity a problémy, které řeší každá puberťačka. Ale popisuje také život osmi lidí, kteří jsou nuceni být dva roky zavřeni v jednom domě. Popisuje útrapy takového života. Popisuje svou první (a bohužel i poslední) zamilovanost.

Číst její deník pro mě byl opravdu zážitek. Některé pasáže byly sice nudnější, ale jindy mě to naopak totálně vtáhlo do děje a prožívala jsem to všechno spolu s Anne. Hodně mi přirostla k srdci a i když jsem věděla, jak její příběh skončí, stejně jsem to na konci obrečela.

Tohle je jedna z knih, které mě opravdu zasáhly. Hlavně proto, že je to všechno pravda. Že Anne opravdu žila, měla své sny, přání a obavy a byla to úžasná dívka, která nic špatného neudělala a přesto ji potkal tak krutý osud.

Přála bych si, aby se mohla dozvědět, že se jí jedno přání splnilo. Její deník dnes čtou miliony lidí na celém světě. Opravdu se stala slavnou spisovatelkou. :)
A díky jejímu deníku vlastně žije dál.

Xoxo Katy

It's crazy!!!! #4

3. dubna 2016 v 0:00 | Crazy cloverleaf |  Fun
Když je tu zas neděle, máme pro vás něco pro zasmátí. Smějící sePočítač: Zadejte heslo.
Majitel: Penis.
Počítač: Máte moc krátké heslo.


Sedí bagr na plotě a plete kakao. Přijde k němu žába a ptá se: "Kolik je hodin?" Bagr odpoví: "10 stupňů". A žába na to: "To nevadí, stejně jsem chtěla jít vlevo".


"Pane doktore, potřebuji brýle!"
"No to vidím, tohle je stánek s hranolkama!!!"Vědci konečně zjistili, co žena chce! ... Jenže ona si to mezitím rozmyslela.


Přijde potkan do obchodu. "prosím vás, potřebuji televizi". "Jakou? barevnou nebo černobílou?" "To je jedno. Hlavně aby měla hodně kanálů".


Crazy Cloverleaf