Březen 2016

Bloopers 2014/15 | video za 500 subs

25. března 2016 v 22:00 | Crazy cloverleaf

Crazy Cloverleaf

Co jsem si za poslední dobu koupila

23. března 2016 v 22:43 | Katy |  Mix
Tenhle článek dělám proto, že se mě pár lidí ptalo, jestli natočím nákupy. Já nevím, nějak se mi do toho nechtělo, tak jsem se rozhodla, že udělám aspoň článek na blog, abych vám ty věci ukázala. Mám teď období, kdy mě prostě nákupy točit nebaví, tak doufám, že se nebudete zlobit. ;)

EOS krém na ruce (DM)
Dlouho už jsem chtěla tenhle krém vyzkoušet, tak jsem si ho teď konečně koupila a jsem s ním moc spokojená! Nádherně voní a ruce jsou po něm hezky jemné, takže doporučuji.


Lak na nehty essence (dárek)
Tohle byl ještě trochu opožděný dárek k Vánocům od kamarádky Andrey, se kterou jsem se na Vánoce neviděla, tak jsme si předaly dárky v lednu. Lak je super. S laky od essence jsem neměla v minulosti moc dobrou zkušenost, ale tyhle a ty nové gelové jsem si oblíbila.

MAC rtěnka (dárek)
MAC rtěnku jsem si vždycky přála, ale bylo mi líto dát za ni 500 Kč. To je na moje poměry opravdu hodně. Ale mám okolo sebe tak úžasné lidi, že jsem ji v lednu dostala jako dárek! Moc za to děkuju!

Boty (Deichmann)
Jednou ráno jsem strašně spěchala, tak jsem si nazula kozačky bez zapnutí a běžela do auta. V autě jsem si bohužel urvala zip, takže jsem pak v autobuse a metru chodila s jednou botou rozepnutou jako idiot. :D Odpoledne jsem hned zamířila do obchoďáku pro nějaké boty, protože jsem vážně nechtěla takhle chodit po městě. Vybrala jsem si tyhle, které se mi moc líbily.

Duhová pěna do koupele (LUSH)
Hned jak jsem uviděla tuhle valentýnskou limitku, věděla jsem, že tuhle pěnu ve tvaru rohu jednorožce prostě musím mít! :D Tak jsem si ji koupila jako takový dárek sama sobě.

Voňavka a sprej AVON Dreams (AVON)
Moje babička pravidelně dostává AVON katalog a vždycky mi ho taky dá prohlédnout, jestli něco nechci. Většinou si tam nic nekupuju, s dekorativkou nemám moc dobré zkušenosti, ale AVON voňavky jsou fajn a občas si nějakou vyberu. Tahle mi voněla fakt pěkně. (Nevím, jak popsat vůni, kdyžtak si to prosím někde najděte. :D)

Kniha 14,000 things to be happy about. (Neoluxor)
Tuhle knížku jsem si taky už dlouho chtěla koupit. Je teda v angličtině, ale to pro mě problém není. Zatím jsem na začátku, nemám v poslední době moc čas na čtení, ale je to pěkné. Jsou tam vypsané různé maličkosti, díky kterým se můžete cítit šťastní. (Je to jasné už z toho názvu, ale tak pro jistotu. :D)

Tak to je myslím všechno, co jsem si od Vánoc koupila. Máte něco z toho taky? A co hezkého jste si naposledy koupili vy?


Xoxo Katy

Once Upon a Time | TAG

23. března 2016 v 22:20 | Katy |  Once Upon A Time

1. Jaká je má nejoblíbenější mužská postava?
Určitě Rumplestiltskin/Mr.Gold ❤️ Ten je prostě nej! Má nejlepší hlášky, nejlepší backstory, nejlepší schopnosti, ... Prostě ho žeru! 😁

2. Jaká je má nejoblíbenější ženská postava?
Tak tady jednoznačně vede Regina (Zlá královna)! Vím, že spousta lidí ji nemá rádo, i já ji první 2 díly nesnášela, ale čím víc jsem se o ní dozvídala, tím víc jsem ji měla ráda. Stal se ze mě šílený Evil Regal a moc bych jí přála happy ending.

3. Nejméně oblíbená mužská postava?
Teď mě možná zabijete, ale je to Peter Pan. Ani nevím proč, ale je mi hrozně protivný.

4. Nejméně oblíbená ženská postava?
V první sérii Katryn a potom ještě Tamara. 😬

5. Oblíbená villain postava?
Já padouchy miluju, takže vážně nedokážu vybrat jen jednu. 😀 Regina, Gold a Zelena.

6. Jaké jsou moje oblíbené pairingy?
Mám ráda snad všechny pairingy, ale nejvíc Outlaw Queen! Regina a Robin jsou spolu prostě úžasní. ❤️

7. Oblíbená backstory?
Regina! Prostě celá její minulost.

8. Jaké je moje oblíbené OUAT přátelství?
Asi Snow a Ruby.


Víkend bez Phila a Once nástěnka

15. března 2016 v 15:24 | Katy, Kaťula a Verča |  Diary

Konichiwa kundibádi! :D :D

Ještě v pátek jsme absolutně netušili, co budeme dělat o víkendu. Chtěli jsme se určitě vidět, ale nic nebylo naplánované. V sobotu se to vyřešilo samo. Phil měl ráno horečku a bylo mu blbě. Což znamenalo, že jsem se sbalila a odjela ke Kaťule a Verče, protože s mými ne moc dobře fungujícími játry není dobré chytit chřipku. Tak jsem byla u holek a nakonec si užila celkem super víkend. Něco málo jsme natočily, tak uvidíme, jestli z toho něco bude. Hodně jsme si pokecaly a zjistily, že takhle bez Phila už jsme nebyly hezky dlouhou dobu. Místo něj jsme v sobotu byly ještě s kámoškou Sárou, tak jsme měly holčičí odpoledne. Koupili jsme si k večeři velkou salámovou pizzu a celou ji asi tak za 10 minut sežraly! :D Hlavně Kaťula si to moc užila, protože před Philem se snaží jíst málo a kultivovaně. Škoda, že nemáme nějakou fotku nebo ještě lépe video. :D Byla to sranda. Ale Phil nám chyběl, to je jasné. :D

Jak možná víte, od 6.března mi zas začal můj milovaný seriál OUAT, takže jsem v sedmém nebi. To mi připomíná, že jsem vám ještě neukázala tohle.


Moje nástěnka. :D Už jí mám víc než měsíc, ale na blogu jsem se o tom nezmínila. Tohle už je prý nemoc. :D Ale mě se to líbí.

Sice už je úterý, ale klidně nám napište, jak jste si užili minulý víkend nebo jen jak se zrovna máte. :D

Xoxo Katy (+Kaťula a Verča)

Výstava Titanic | VLOG

11. března 2016 v 23:41 | Katy a Phil |  Videos
Slibovaný vlog z výstavy!


Katy a Phil

Touch my body challenge

11. března 2016 v 23:37 | Phil a Kaťula |  Videos

Phil a Kaťula

Dívka ve vlaku

7. března 2016 v 6:00 | Katy |  Books
Jak možná víte, k Vánocům jsem od babičky dostala tuhle knížku. A konečně jsem si o 2 měsíce později našla čas, abych ji přečetla a následně zrecenzovala.

Autorka: Paula Hawkins

Počet stran: 328

Popis: Rachel dojíždí ranním vlakem do Londýna. Den co den si prohlíží útulné předměstské domky, a když vlak na chvíli zastaví u návěstidla, naskýtá se jí pravidelně letmý pohled do soukromí mladého páru. Postupem času Rachel začíná mít pocit, že ty dva lidi zná. Představuje si, že je zná. Dá jim dokonce jména: Jason a Jess. Jednoho dne však zahlédne něco, co ji šokuje. Stačí pouhá minuta, než se dá vlak zase do pohybu, a náhle je všechno jinak… Krátce nato se Rachel dozví, že se "její" Jess pohřešuje, a proto se rozhodne obrátit na policii. Není si jistá, zda tím nenadělá více škody než užitku, zatímco se stále více zaplétá do příběhu, který není její, ale jenž nakonec obrátí naruby život úplně všem…

Můj názor: Recenze na tuhle knihu jsou rozporuplné. Největší problém bude podle mě hlavní hrdinka, která je asi hodně lidem nesympatická, ale já s ní problém neměla. Podle mě kniha není vůbec špatná. Je napsaná čtivě, námět mi přijde zajímavý, líbilo se mi i to, že je vyprávěna z pohedu několika postav a časové skoky. Pro mě byla napínavá až do konce, ale jak říkám, názory jsou různé a někteří lidé naopak tvrdí, že byl ten konec velmi předvídatelný. Kdybych to měla shrnout, tak to není úplně nej nej nej kniha, co jsem kdy četla, ale rozhodně není špatná a klidně bych vám ji doporučila. Jsem zvědavá i na plánované filmové zpracování.

Hodnocení: 3 body ze 4

Katy