Únor 2016

Rtěnkový TAG

24. února 2016 v 0:01 | Katy |  Beauty
Ahoj, protože miluju rtěnky a prakticky všechny produkty na rty, rozhodla jsem se dneska udělat tento TAG. Usmívající se

1. Máš raději balzám, lesk nebo rtěnku?
Mám ráda rtěnky a barevné balzámy. Třeba červené Baby Lips.

2. Kolik máš doma rtěnek?
V součastnosti 9.

3. Kolik máš doma lesků?
Měla jsem jich spousty ještě z dětství z různých časopisů a tak, ale nedávno jsem to protřídila a zbylo jich 8. A i to mi přijde docela hodně.

4. Když jsi byla malá, používala jsi máminy rtěnky?
Ne, ale babiččinu rtěnku jo. :D

5. Kolik ti bylo let, když sis koupila svojí první rtěnku?
Když nebudu počítat takovou tu dětskou, tak 13.

6. Která rtěnka je tvoje nejoblíbenější?
Asi od Maybelline, odstín Hollywood Red.

7. Růžové nebo červené rty?
Spíš do červena.

8. Jaký je tvůj nejoblíbenější lesk?
Miss Sporty Hollywood

9. Používáš štětec na nanášení rtěnky?
Ne, zatím jsem to nikdy nezkusila.

10. Používáš konturovací tužky?
Jednou jsem to zkoušela, ale vůbec se mi to nepovedlo a na rtech se mi to nelíbilo. Takže zatím taky nepoužíváM, ale třeba se k tomu jednou dostanu. :D

11. Zkusila jsi někdy rtěnku v tužce?
Ne, ale chtěla bych.

Výstava Titanic v Letňanech

22. února 2016 v 20:43 | Katy a Phil |  Diary
10. února 2016 byla v pražském areálu PVA Expo Letňany otevřena světově úspěšná výstava Titanic. Výstav potrvá do konce června a bude otevřena každý den od 9 do 20 hodin.


Výstava ukazuje příběh nejslavnější lodi historie lidstva v největším měřítku, v jakém byla kdy na území České republiky k vidění.
Na výstavě naleznete více než dvě stě originálních artefaktů vylovených přímo z vraku Titaniku (osobní předměty cestujících jako jsou kabelky a šperky nebo součásti lodi jako je nábytek, lodní přístroje, píšťaly a mnoho dalšího, atd)
Každý návštěvník výstavy navíc obdrží vlastní palubní lístek se jménem skutečného pasažéra z Titaniku. Na konci expozice se dozví, zda jeho jméno cestu dokončilo nebo ne.

Náš názor: Výstava byla moc hezká a rozhodně vám ji můžeme doporučit! Pokud máte možnost, určitě si ji nenechte ujít, protože podle nás stojí za to.


Máme z výstavy pár záběrů, tak pokud byste chtěli, mohli bychom z toho udělat menší video na náš vlogový kanál. :)

Katy a Phil

Ochutnávka sladkostí z USA

21. února 2016 v 23:12 | Katy a Phil |  Videos
Tohle video neberte moc vážně, je to jen taková sranda. Mrkající


Katy a Phil

It's crazy!!!! #3

14. února 2016 v 0:40 | Crazy cloverleaf |  Fun
Ahoj, dneska pro vás zase po dlouhé době máme nový díl "It's crazy!!!!", tak doufáme, že si ho užijete. Smějící se


Kamarádi v hospodě:" Co děláš za práci?"
"Zabíjím upíry"
"Upíři nejsou."
"Protože jsem je všechny zabil! "


Kolik že je té tvé nové přítelkyni?
45.
Cože? Ty blázne, to by mohla být tvoje máma.
Jo, jo, to by mohla, ale je tvoje.

Víte jaký e-mail má maďarská sova?
hu@hu.hu


Ptají se tři kluci starého muže: "Dědo, jak to děláte, že vypadáte tak mladě?"
"To víte, užíval jsem života, kouřil jsem, pil jsem..."
"A dědo, kolik vám je vlastně let?."
"Bude mi třicet, hoši."


Tak dlouho se chodí s otázkou na seznam, až se zajde na google.


Crazy Cloverleaf

Domov

9. února 2016 v 18:00 | Crazy cloverleaf
Tak tohle je téma, na které bychom zrovna my čtyři mohli napsat román. Kaťula s Verčou možná dvoudílný román. :D Ale pokusíme se to zkrátit.

Co je to vlastně domov? Pokud patříte k lidem, kteří se nikdy nestěhovali, je to jednoduché. Domov je prostě tam, kde odjakživa bydlíte. Ale co když jste jako my vystřídali za život těch domovů několik? Který je potom ten pravý? Je to místo, kde jste se narodili? Místo, kde jste bydleli nejdelší dobu? Nebo třeba místo, kde jste měli nejlepší přátele? Těžko říct. Sami v tom máme trochu bordel, protože všechna místa, kde jsme žili, jsme si dříve nebo později zamilovali a máme z nich hezké vzpomínky. A máme to rádi i tady, v našem součastném domově. Dokonce ani mezi sebou se neshodneme, kde je pro nás vlastně skutečný DOMOV. Stýská se nám po všech, podle toho, na co si zrovna vzpomeneme. Na některá místa, kde jsme bydleli, bychom se vlastně mohli kdykoli zajet podívat, protože nejsou tak daleko. Ale to prostě nemůžeme. Chceme si na ně uchovat vzpomínky jako na domov a když bychom viděli, jak to tam vypadá teď, bylo by to hrozně divné a smutné. Dřív jsme pořád doufali, že se do některých domovů zase vrátíme zpět. To už nás přešlo (teda většinu z nás :D). Smířili jsme se s tím, že to byla jedna část našeho života, bylo to pěkné, měli jsme to rádi, ale už je to zkrátka minulost.

Naučili jsme se jednu věc. Není ani tak důležité, kde jste, záleží hlavně na tom, s kým jste. A pokud máte milující rodinu a přátele, můžete bydlet třeba pod mostem a stejně vám tam bude dobře, protože budete mít jeden druhého.

A navíc, kdo nám zabrání, abychom se jednoho dne odstěhovali na místo, kde se cítíme nejvíc jako doma?


Crazy Cloverleaf

Eleanor a Park

4. února 2016 v 21:56 | Katy |  Books
Autorka: Rainbow Rowell

Počet stran: 335

Oficiální popis: Romance ze školního prostředí, neobvyklá je v tom, že hlavní hrdinka není nejkrásnější holka na škole a její milý není nejúžasnější borec; ona je obyčejná, trochu při těle, on nenápadný kluk s částečně asijskými předky. Jejich zvolna se vyvíjející vztah překvapí je samotné a je líčený tak, že když se poprvé vezmou za ruku, připraví to o dech je i čtenáře.

Můj názor: Knížka se mi četla dobře a zanechala ve mně hodně pocitů. Byly tam vtipné, smutné i trapné momenty a celý příběh se mi moc líbil, působil tak opravdově. Obě postavy mi byly sympatické - každý byl úplně jiný, ale oba byly prostě skvělé osobnosti. Je pravda, že byly momenty, kdy mě Eleanor svým chováním docela štvala a moc jsem nechápala, proč jednala tak, jak jednala, ale to si asi musí každý člověk přebrat sám. Každý je prostě jiný. Hodně lidí zkritizovalo otevřený konec, který je podle nich odfláknutý. S tím nesouhlasím. Mně se naopak tenhle konec líbil, je dojemný, zanechá ve vás emoce a donutí přemýšlet. Jsem přesvědčená, že přesně to byl autorčin záměr. Knihu bych doporučila všem, kteří rádi čtou love story a hlavně holkám, které nemají zrovna míry jako modelky a nejsou dokonalé, protože tahle kniha krásně ukazuje, že i takové holky mají šanci prožít úžasnou lásku.

Pokud jste knihu četli, určitě mi napiště váš názor.

Xoxo Katy