Leden 2016

Room tour - Phil

31. ledna 2016 v 17:54 | Phil |  Videos
Ahoj, minule dělala Katy video o svém pokoji a dneska bych ho chtěl udělat i já. Slíbil jsem vám to, protože mám úplně nový pokoj .. no dobře, úplně ne, ale mám ho nově vymalovaný na zeleno (předtím byl oranžový) a mám i pár kusů nového nábytku a ten starý mám trochu přestavěný. No, podívejte se sami a uvidíte. Doufám, že se vám video bude líbit. Usmívající se
Phil

Rok 2015 = 1 velká chyba

24. ledna 2016 v 6:00 | Katy
Když jsem uviděla téma týdne s názvem: Největší chyby, okamžitě mě napadlo, že bych se k tomu měla vyjádřit. Protože loňský rok, bude asi rokem, kdy jsem udělala nejvíc chyb. Bylo fakt hodně chvil, kdy jsem se chovala jako idiot. Jednala jsem blbě, protože jsem byla nešťastná. To mě ale neomlouvá, vím to.

Když by se mě před 2 lety někdo zeptal, jaká je největší chyba, kterou jsem kdy udělala, nevěděla bych. A teď? Tradá! Za jediný rok mám hned několik kandidátů.

Podařilo se mi zničit vztah s lidmi, na kterých mi záleželo, nechat věcí, které mě bavily a nechat si proklouznout mezi prsty šanci na něco, na co jsem tak dlouho čekala. A já to všechno zničila. Jsem idiot. Mrzí mě to. Mrzí mě to hlavně proto, že některé z těch věcí se ani nedají napravit. A to je na tom nejhorší. Mohla bych napsat příručku: 'Jak si dokonale podělat život ve 3 snadných krocích'. :D Protože podělat to, bylo opravdu jednoduché, jenže napravit to, už bude těžší. Ale to mi nezabrání v tom, abych to zkusila.

Pevně doufám, že se mi podaří moje chyby napravit.
Lidem, kterým jsem ublížila se moc omlouvám a doufám, že mi někdy odpustíte, přestože si to asi nezasloužím.


Xoxo Katy


Girl Online

20. ledna 2016 v 7:00 | Katy |  Books
Autorka: Zoe Sugg (Zoella)
Počet stran: 352

Popis: Náctiletá Penny si pod přezdívkou Girl Online píše blog o svém každodenním životě.
Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. Tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.
Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina - a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.

Podle recenzí, co jsem četla, jsem od knihy moc neočekávala, ale musím říct, že mě příjemně překvapila. Začátek byl slabší, ale nějak jsem se tím prokousala a jsem ráda, že jsem knihu neodložila, protože se v ní našlo spousta krásných pasáží a dobrých hlášek. Ta část z vánočního New Yorku se mi obzvlášť líbila. Na druhou stranu našly by se i pasáže, které se mi nelíbily a některé věci byly prostě ... vyloženě klišé. Ale když bych to měla zhodnotit celkově, tak jako oddechovka je tahle kniha super a mohla bych vám ji s klidným srdcem doporučit.

Hodnocení: 3 body ze 4

Katy

STAR WARS VII - Síla se probouzí

11. ledna 2016 v 7:00 | Phil a Katy |  Movies
Já i Katy už strašně dlouho milujeme Star Wars! První 3 díly známe téměř nazpaměť a celkově jsme každý díl viděli několikrát, protože v roce 2012 jsme měli období, kdy jsme tím byli opravdu posedlí. Smějící se A tehdy jsme se taky dozvěděli, že se bude natáčet sedmý díl. Slíbili jsme si, že až půjde za několik let tenhle film do kin, tak na něj spolu půjdeme. A tenhle slib jsme v sobotu splnili.


Vánoční OČEKÁVÁNÍ vs REALITA

8. ledna 2016 v 20:39 | Crazy cloverleaf |  Videos

10 věcí, bez kterých bych nemohla žít (Verča)

6. ledna 2016 v 7:00 | Verča |  Crazy Cloverleaf
1. Bez rodiny - máme velkou rodinu a já jsem za to ráda, i když bych je někdy zabila. Smějící se Líbí se mi, že je to taková jistota, že nikdy nezůstanete úplně sami. Vždycky tu budou sourozenci, případně jejich děti.

2. Bez výletů - miluju výlety a cetování! Strašně ráda poznávám nová místa. Nejlépe se svými nej kamarády nebo i s rodinou nebo školou. Je to v podstatě jedno.

3. Bez hezkýho oblečení - když jsme velká rodina, asi je vám jasné, že nemůžeme chodit všichni od hlavy k patě oháknutý ve značkovým oblečení. Ale i neznačkové může být hezké. Nikdy bych nemohla nosit nějaké otrhané staré hadry. Klidně třeba ze sekáče, ale hezké!!!

4. Bez zmrzliny - miluju, miluju, miluju zmrzlinu! A to celý rok, né jenom v létě.

5. Bez počítače - jsem normální závislák. Smějící se Facebook, občas nějaké ty hry, blog, youtube, nějaké moje oblíbené stránky a blogy, .... Je toho hodně, co mě baví na počítači a zapínám ho opravdu každý den!

6. Bez kamarádů - i když mám rodinu, potřebuju i kamarády. Ve škole jich zrovna moc nemám, v té naší díře, kde bydlíme taky ne, ... takže když se pak sejdu se svými kamarády, strašně si toho vážím. A teď nemyslím jenom ty nej kamarády, ale i další.

7. Bez voňavky - já se prostě musím navonět, jinak bych měla špatný pocit. Smějící se Jako voňavka postačí třeba i deodorant od B.U., který hodně, ale příjemně voní. Mám ráda květinové vůně (jak jinak).

8. Bez youtube - tohle je nejlepší věc, která byla na netu vymyšlená! Smějící se Baví mě na videa koukat, sama je natáčet, koukat na youtube na filmy, poslouchat tam písničky, ...

9. Bez LPS a dalších hraček - jo jsem asi fakt ještě dítě. Mám prostě ráda svoje hračky. Buď je to památka, ale nebo si i s některýma pořád hraju. A figurky LPS vlastně pořád sbírám.

10. Bez zvířat - miluju zvířata, bez ohledu na druh! Akorát teda pavouky zrovna nemusím, jinak mi snad nic nevadí. Ani myši, ani šneci a slimáci, ze kterých má Katy šílenou fóbii. Smějící se Já, když jsem byla ještě hodně malá, tak jsem klidně vzala slimáka do ruky (je to hnus, dneska už bych to neudělala) a šneky jsem posbírala po celé zahradě a postavila jim "šnečí farmu".

Verča

Co jsem dostala k Vánocům 2015

2. ledna 2016 v 21:05 | Katy |  Videos
Ahoj, zdravím vás po krátké pauze, ale i my jsme se rozhodli, že si uděláme svátky. Opravdové články začnou zase pravidelně od pondělka, ale dneska je tady aspoň video o mých vánočních dárcích.


Xoxo Katy