Prosinec 2015

Adventní deníček | 4.týden

31. prosince 2015 v 17:13 | Katy |  Diary

Minulý týden jsem se na deníček vykašlala, protože vlastně nebylo o čem psát. Tenhle týden už byl lepší. :)

Neděle: V neděli jsme byli na obědě u babičky. Bylo to trošku jako opožděné Díkuvzdání, protože teprve teď jsme dostali zamluveného krocana, který byl teda mega obrovský a protože jsme nebyli úplně všichni, ještě půlku máme. :D Večer jsme pak jeli s rodičema nakoupit poslední vánoční dárky, jídlo a tak.

Pondělí: Phil měl vánoční besídku a já psala 3 desetiminutovky z matiky. Dostala jsem z nich známky: 2,3,4. Což je v průměru trojka a beru tu jako velký úspěch. :D Já jsem na tu matiku prostě úplně tupá, chápete? A ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy dostala dvojku, takže super!

Úterý: Phil už měl volno a u nás byl poslední den školy před prázdninami, kdy už se nikdo neučí. Nikdo až na mě, která musela odpoledne ještě dopsat chybějící testy z češtiny! Ale snad jsem to nějak zvládla a ty známky nebudou taková katastrofa. Večer jsme pak s Philem balili dárky, zdobili stromek a úplně večer jsem s mamkou pekla cukroví. Prostě jsme finišovali na Vánoce.

Středa: Dozdobovali jsme cukroví, trochu uklízeli, odpoledne přijel táta a jeli jsme zase k pratetě. Tam jsme se setkali s táty bráchou - naším strejdou - tak byla sranda a užili jsme si zas trošku rodiny. Zatímco Phil celý den hrál videohry a koukal na videa, já jsem makala a dělala 20 věcí najednou, protože jsem konečně měla volný den a chtěla všechno dohnat. Ale hádejte co? Stejně jsem nestihla všechno, co jsem chtěla, ale to je fuk.

Čtvrtek (Štědrý den): Štědrý den jsme oslavili s nejbližší rodinou. Byl to moc povedený večer, dostali jsme všichni úžasné dárky, ale kvůli tomu to neříkám. Jde mi hlavně o tu atmosféru, která loni úplně chyběla. Letos jsem si to myslím dostatečně vynahradila. Phil celý den hrál na počítači a já se spíš pletla v kuchyni rodičům, ale užili jsme si u toho spoustu srandy. Z toho zážitku budu teď zas žít hodně dlouho.

Pátek a sobota: V pátek i sobotu nás navštívili nějací další členové rodiny - jeden táty brácha s rodinou, mamky brácha s rodinou a taky kamarádi/moji a Phila nevlastní bráchové Ondra a Michal. Ve zbývajícím čase jsme koukali na pohádky, videa, četli knížky a zkoušeli nové dárky. Prostě klasika.

Letošní Vánoce byly úžasné, ale už se těším až tenhle rok konečně skončí, protože celkově byl dost nanic. Ale bylo tam pár světlých okamžiků - hlavně na konci - to jako musím uznat. :D

Přeju vám krásného Silvestra, Šťastný Nový rok a doufám, že se tady na našem blogu sejdeme i v roce 2016!

Xoxo Katy

Merry Christmas!!!

24. prosince 2015 v 13:55 | Crazy cloverleaf
Krásný den všem!

Doufáme, že se máte dobře a užíváte si doma s rodinou nebo přáteli vánoční pohodu.
Chceme vám všem popřát Veselé Vánoce a hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Neseďte doma u kompu, ale běžte si užít svátky s lidmi, které máte rádi.
Přejeme vám, abyste dostali pod stromeček všechno, co si přejete, ale pamatujte, že Christmas is not so much about opening presents, as opening our hearts (Vánoce nejsou až tak o otevírání dárků, ale o otevíraní našich srdcí).


Xoxo Crazy Cloverleaf

Christmas wishlist 2015

23. prosince 2015 v 0:00 | Katy
Jako každý rok vám sem hodím takový svůj wishlist, na kterém jsou věci, které by se mi líbilo dostat k Vánocům. A jako každý rok vás i letos upozorňuju, že to neznamená, že musím všechny ty věci dostat ani že mi nic jiného nemůže udělat radost. Je to spíš tak pro inspiraci a hlavně pro zábavu, protože já strašně ráda vytvářím wishlisty. :)Předvánoční vlogy

22. prosince 2015 v 10:19 | Katy a Phil |  Videos
Ahoj, přidávám zas po dlouhé době vlog. :) Doufám, že se naše aktivita brzo zase zlepší a to jak na blogu tak na youtube.


Phil a Katy

Vánoční kamion Coca Cola

16. prosince 2015 v 11:16 | Kaťula a Verča |  Diary
Minulou středu jsme měly štěstí a zastihly vánoční kamion v Podbořanech - což je město, kde vlastně teď budeme bydlet. Na tom stěhování o kterém už určitě víte je dobrá jedna věc - z vesničky, která měla pár desítek obyvatel jsme se dostali do města, takže máme mnohem víc možností zábavy. Tohle byla první akce, kterou jsme tu vlastně zažily a bylo to super. Škoda, že Katy s Philem se sem zrovna nemohli dostat, tak snad jim to vyjde příští rok. Přidáváme sem naše fotky se Santou. Smějící se


Adventní deníček | 2.týden

13. prosince 2015 v 7:00 | Katy |  Diary

Neděle: Hned ráno jsem poznala, že už to se mnou bude lepší. Začínala se mi vracet dobrá nálada, o kterou jsem ve čtvrtek přišla. Ale stejně jsem neměla žádné plány, takže jsem neděli opět strávila doma. Večer jsem odmítla jít s Philem na nějakou akci s čerty, protože se mi nechtělo se oblíkat, malovat a tak. :D Teď toho trochu lituju, ale co. Večer jsme koukali na Superstar a já jsem strašně ráda, že to vyhrála Emma, protože to byla od začátku moje obrovská favoritka! ♥

Pondělí: Chtěla jsem si užít poslední den, kdy se budu povalovat doma nenamalovaná, neučesaná a tak. A chtěla jsem konečně uklidit a naplánovat nějaká videa a články. Ale tenhle můj super plán tak trochu nevyšel, protože se jistí lidé rozhodli, že mě zrovna dneska budou celé dopoledne otravovat.

Úterý: Celý den mi bylo tak nějak nanic. Bolela mě hlava, neměla jsem chuť jíst a měla jsem blbou náladu. Snažila jsem se to překousnout a soustředit se na učení, ale myslím, že stejně nic neumím a zas dostanu samé 4 nebo v horším případě 5. Nemůžu se soustředit, nebaví mě to, ... no zkrátka nejsem typ na učení (hlavně předmětů jako matika, fyzika, chemie), to už víme dávno. :D Phil byl zase místo školy na florbale a zase vyhráli 2.místo.

Středa: Podařilo se mi překonat včerejší depku a fakt jsem do toho učení šla s dobrou náladou a snažila se. Tak uvidíme. Doma je prázdno, což je vlastně dobře, aspoň mám klid. Ale kdybych to věděla dřív, udělám si nějaký plány abych jen netrčela v bytě. Kaťula s Verčou šli na vánoční kamion Coca-Cola, ale já se tam nedostala.

Čtvrtek: Byla jsem ve škole zkoušená z ruštiny a ještě k tomu z ní psala test. Nevím, jak to dopadlo, myslím, že ze zkoušení to bude nejhůř dvojka, ale jakmile dojde na psaní ... ajaj. To se docela děsím. :D

Pátek: Nevím, jak se to stalo, ale v pátek večer jsem zůstala trčet sama doma. Phil byl na basketu, mamka na nějakém vánočním večírku, babička na schůzi, holky s jejich rodinou finishovali stěhování, ... a mě předem nedošlo, že jaksi nebudu mít s kým být. To se mi nepodobá. Já mám vždycky plány. Tak jsem se doma dala do pečení vánočního cukroví. Později přišel Phil z basketu, udělal večeři (jo - je zlatej) a koukali jsme na film.

Sobota: Ráno si táta musel jet koupit nové brýle, tak nás vzal do Globusu na oběd a něco jako nákup, ale šlo to těžko, protože stejný nápad měli asi všichni lidi z okolí. Pak jsme jeli s mamkou na vánoční besídku do dětského domova. Když jsme se vrátili domů, rozhodli jsme se jít na takové malé místní vánoční trhy. Nic moc tam nebylo, ale Phil s taťkou si aspoň koupili klobásu. Já maso skoro nejím, ale udělali mi chutě, tak jsem si nakonec taky jednu koupila a celou ji snědla! Překvapila jsem tím je i sebe! :D K večeru se u nás doma sešla komplet rodinka i s babičkou a dědou. Zak jsme trochu pokecali a bylo to docela fajn. Dlouho jsme se takhle nesešli a nepopovídali si tak hezky v klidu - že by přeci jen ty Vánoce? :)

Xoxo Katy

Co jsem dostala k 16.narozeninám?

11. prosince 2015 v 12:34 | Katy |  Diary
Ahoj, v dnešním článku vám ukážu dárky, které jsem dostala k 16.narozeninám! Všechny jsou super a moc za ně ještě jednou děkuju. Omlouvám se, pokud na nějaký zapomenu! Kdyžtak ho sem připíšu později. :)

Tričko Lana Parilla 💕❤️
Dárek, ze kterého jsem měla úplně největší radost, je tohle tričko. Strašně jsem si ho přála a moc za něj děkuju. Pokud znáte Lanu, tak pochopíte.


Sprchový gel
Od mamky jsem mimo jiné dostala i tenhle luxusní sprcháč, který jsem si hned zamilovala a rozhodmě si ho plánuju koupit znovu.


Rtěnka
Tuhle rtěnku jsem dlouho chtěla vyzkoušet. Je to taková ta, co se má zbarvit podle podtónu pleti, takže by měla mít odstín, který vám nejvíc sluší. Nevím, jak to chytá u jiných lidí, ale mě se výsledný efekt na mých rtech moc líbí a navíc má rtěnka úžasnou výdrž!


Parfém Taylor Swift
No coment. Tenhle parfém si přeju už asi od 13ti let a teď jsem ho konečně dostala, takže si umíte představit, jak jsem z něj nadšená! <3


Tajemství knížka
Tuhle knihu jsem měla půjčenou od známé a přečetla jsem ji 4x! Tak jsem si říkala, že by bylo fajn mít doma svou vlastní, protože jsem se s ní nějak nemohla rozloučit. A opravdu jsem ji k narozkám dostala a jsem za to moc ráda. Už jsem ji skoro zase přečetla. :D


Top Model
Poslední dárek jsem dostala od Phila. Top Model jsem měla vždycky ráda a tohle téma Fantasy se mi moc líbí! Moc za to taky děkuju.

Adventní deníček

6. prosince 2015 v 18:46 | Katy |  Diary

Ahoj, rozhodla jsem se, že bych teď mohla každý týden napsat takovýhle deníček, kdy bych popsala, jak jsem se celé dny měla a a co jsem dělala.

Neděle: Byli jsme s Philem u naší tety - vlastně pratety, ale to je fuk. Mám to tam ráda, protože v celém tom domě je taková klidná útulná domácí atmosféra, která mě prostě strašně fascinuje. Já jsem hodně na tu rodinu a jak se blíží Vánoce, mám takové představy, že by se všichni měli mít rádi a být jedna velká šťastná rodinka jako z amerického filmu. Je mi jasné, že to opět neklapne, ale takový už je asi život.

Pondělí: V pondělí odpoledne přišel nábytek do Philova nového pokoje. Phil ho pak s tátou až do večera sestavoval. Později u nás bylo rozsvícení vánočního stromku, kam původně nikdo z rodiny neměl namířeno, ale nakonec jsme se tam "všichni" kromě dědy sešli. Tedy já, Phil, táta, mamka a babička. Což nejsou ani náhodou všichni, ale jsou to vlastně ti moji nejbližší co se týká biologické rodiny. ... Bože, to je složité! :D

Úterý: Dopoledne mě naštvalo tolik lidí, jako už dlouho ne. Odpoledne jsem měla skoro 3 hodiny doučování z matiky - a pak prý, že se nesnažím!!! :D A myslím to vážně, opravdu doučování ne "doučování", kdyby chtěl být někdo vtipnej. :D Večer jsme pak jeli já, Phil, táta a babička do okolních vesnic zkontrolovat výzdobu, protože babička je bývalá starostka a i v důchodu pořád pracuje na úřadě a má na starosti osady. Btw ani v jedné z těch vesnic to nebylo jak mělo! Ale aspoň jsme si s Philem užili chvíli s rodinkou. :D V tom autě byla sranda.

Středa: Phil jel místo školy na florbalový zápas. Prý to bylo super a jejich tým vyhrál 2.místo! Já jen seděla doma a už jsem se třásla hrůzou z toho, co mě čeká ve čtvrtek - kontrola v Motole, kde se má rozhodnou o tom, jestli bude nutná transplantace jater nebo ne.

Čtvrtek: Byl to jeden z nejhorších a možná i úplně nejhorší den mého života. Fakt nevím, co bych k tomu napsala víc, na to slova neexistují. Nevím, jestli bylo horší to čekání nebo přímo ten zážitek. Ale abych to zkrátila - vlastně jsem se nedozvěděla nic. Ale na to, jak byl ten den strašný v něm bylo i spousta pěkných momentů.

Pátek: Probudila jsem se a cítila se jako po mejdanu. Bylo to něco jako šílená kocovina, až na to, že jsem od 11 let nepozřela ani kapku alkoholu. Ve škole jsem psala test z dějepisu a vůbec si nepamatuju, co jsem tam psala, protože jsem byla asi slušně mimo celý den.

Sobota: Cítila jsem se podobně jako v pátek - ÚPLNĚ MIMO. Chtěla jsem aspoň uklízet, ale ani to jsem nezvládla dotáhnout do konce. Všechny knihy, filmy i videa mě nudily a nedokázala jsem pořádně nic dělat. Večer se stavila babička s dědou a dali mě i Philovi nějaké sladkosti a tak k Mikuláši. A táta s Philem konečně dodělali Philův pokoj, tak už se nebude muset stydět vodit domů kamarády. :D

Tak to byl ve zkratce můj týden. Jak jste se měly vy? :)

Xoxo Katy