Říjen 2015

Horory

26. října 2015 v 6:20 | Crazy cloverleaf |  Movies
Horory jsou zvláštní druh filmů, protože neznáme nikoho, komu by byly ukradené. Buď je lidi milují a nebo je nesnáší. My se řadíme spíš do té první kategorie, ale nemůžeme říct, že bychom milovali všechny horory na světě. Osobně dělíme horory na 2 druhy: na strašidelné a nechutné. Ty strašidelné jsou v poho a to jsou právě ty, které máme rádi, protože se strašně rádi strašíme a bojíme. Jsou to takové ty horory o duchách, apod. Ale ty nechutné ... ty bychom nejradši zakázali natáčet. Řekněte nám, on existuje někdo, kdo se na to rád dívá? Komu se líbí podled na krev a vnitřnosti a jiné nechutnosti, které tam bývají? Tohle je něco, co fakt nemůžeme zpracovat. Jestli se na to někdo rád dívá, tak co se mu na tom sakra líbí? To nám vysvětlete.

Právě Halloween je období, kdy se asi lidé nejvíce a nejraději dívají na horory, protože ta atmosféra k tomu přímo vybízí. Proto bychom vám teda rádi nějaké ty strašidelné doporučili.

Máte rádi horory? Jaký je váš nejoblíbenější?

Pište do komentářů.Crazy cloverleaf

What is in my hand challenge

23. října 2015 v 21:15 | Kaťula a Phil |  Videos

Zápisky z pekla

19. října 2015 v 15:03 | Katy |  Diary
Ahoj, zase jsem jednou "vy víte kde" (nemocnice), nudím se a mám tu potřebu to všem sdělit. Tentokrát jsem to měla skvěle vymyšlené. Říkala jsem si: "Tentokrát se nebudu nudit, půjčím si s sebou hezky mamky notebook a budu se celou tu dobu koukat na Once Upon a Time. Bude to prostě pohodička". Plán to byl dobrý, ale realita je bohuže trošku jiná. Už sem jezdím podstatně méně než dřív, takže se mi nějak podařilo zapomenout, jak špatné je to tu s wifi. Takže o filmech a seriálech na notebooku si můžu nechat jen zdát a musím se spokojit s telkou na pokoji a knížkou. Plačící Ach jo! V tom případě moc doufám, že mě pustí domů ve středu, protože jestli mám 7 dní nevidět nové díly svých oblíbených seriálů (hlavně Once Upon a Time, který jsem začala v pátek sledovat a zamilovala si to od prvního dílu), tak to asi nepřežiju. A co bych tady celou dobu dělala?! Takže prosím, kdo z vás se umí modlit, modlete se dneska a zítra se mnou, ať mi to dobře dopadne a můžu jít domů. Zítra dám vědět, jak to dopadlo. Napíšu to přímo na konec tohodle článku.

Tak se zatím mějte a já jdu oplakávat svoje seriály. Smějící se

P.S. Mamka mi koupila zelenej EOS! Je boží!

Xoxo Katy


edit: nejspíš už jste pochopili, jak to dopadlo. pokud ne, tak pro vaši informaci to dopadlo na ho*** a jsem pořád tady.

Podzim | básnička 🍃🍂

10. října 2015 v 21:02 | Crazy Cloverleaf |  Mix
Pole už smutně vyhlíží,
Ospalý čas se přiblíží.
Drak z papíru se proletí,
Zase si k mrakům zaletí.
I když už slunce ztrácí svou sílu,
Malíř přiložil ruku k dílu.


Crazy Cloverleaf