Květen 2015

Jak mít cool pokoj

14. května 2015 v 4:00 | Crazy cloverleaf |  Mix
Ahojky, dneska tady pro vás máme pár tipů, jak si vylepšit svůj pokojík, aby byl útulný, pěkný a prostě cool. Usmívající sePinterest

12. května 2015 v 0:00 | Crazy Cloverleaf |  Mix

Možná už jste o něm slyšeli, možná už ho dávno používáte. Pinterest je stránka plná inspirace, kterou byste rozhodně měli aspoň vyzkoušet a třeba si to zamilujete stejně, jako my.

Co je to Pinterest?
Pinterest je obrázková sociální síť, kde si vytváříte virtuální nástěnky na které přidáváte obrázky (piny). Můžete tam sledovat nástěnky jiných lidí, které vás zaujmou, můžete lajkovat jednotlivé fotky a nebo si je rovnou připnout na svou vlastní nástěnku. Nástěnky mohou být veřejné nebo soukromé.

K čemu je to dobré?
Rozhodně tady načerpáte spoustu inspirace. Na Pinterestu najdete hromadu DIY návodů, nápady na bydlení, outfity, recepty, vtipy nebo třeba obrázky z vašich oblíbených seriálů. Opravdu vše, na co si vzpomenete. A když si vytvoříte tematické nástěnky (Jídlo, DIY, Nápady na dárky, apod.), budete mít veškeré nápady hezky pohromadě.

Registrace
Registrace je zdarma a můžete to udělat buď přes email nebo pomocí facebook či googlu účtu.

Odkaz: https://cz.pinterest.com

Znáte Pinterest? Používáte ho?

Crazy Cloverleaf

Dárek ke Dni matek

11. května 2015 v 22:03 | Katy |  DIY

AHOJ!

Protože byl včera Den matek, rozhodla jsem se vám tady ukázat dárek, který jsem já svojí mamče vyrobila. :) Inspirovala jsem se obrázky na pinterest.com, ale výsledné dílo je jenom moje.❤️ Xoxo Katy ❤️

Malý princ

10. května 2015 v 0:00 | Katy |  Books

Bonžůr! :D

Dnes mám pro vás recenzi na knížku Malý princ.

Děj: Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci a za úsvitu, stále tisíc kilometrů od nejbližšího lidského obydlí, ho probudí zvláštní hlásek, který ho žádá, aby nakreslil beránka...

Můj názor: Malý princ je jedna z mých nejoblíbenějších knih. Líbila se mi už jako malé, ale teprve teď jsem ji pořádně pochopila. A v tom je podle mě její krása.
Že osloví jak dítě, tak dospělého, ale každého jinak. Četla jsem ji několikrát a pořád mě neomrzela.
Pokaždé v ní totiž najdu něco nového. Kniha je tenká a příběh na první pohled jednoduchý a dětský, ale tak to vůbec není. Je plná krásných a hlubokých myšlenek.
Lidé, kteří tuhle knihu nemají rádi ji nejspíš vůbec nepochopili. Není to jen o tom příběhu, i když ten je krásný a citlivý. Chce to trochu číst mezi řádky, abyste v knize našli to pravé poselství.

Xoxo Katy

Tajemství (The Secret)

8. května 2015 v 0:00 | Katy |  Movies
Nedávno jsem objevila jeden film, o který se s vámi tady prostě musím podělit! Je to film, který mi změnil život a možná by mohl změnit život i vám. Je to vlastně motivační film, ve kterém se dozvíte Tajemství, které když se naučíte využívat, vám změní život k lepšímu. Je to udělané jako dokument a mluví v něm lidé, kteří právě toto Tajemství znají a umějí využívat. Víc vám k tomu asi neřeknu. Pokud vás to zajímá, tak si ten film jistě dokážete najít sami a uděláte si na něj vlastní názor. Doporučila bych ho všem, kteří jsou nešťastní, mají pocit, že jejich život nestojí za nic, že se jim nic nedaří, atd. Vážně, tohle si pusťte a bude vám líp. Ale musíte tomu opravdu věřit, jinak to bude k ničemu. Mě samotné tenhle film strašně moc pomohl v těžkých chvílích a jsem moc ráda, že jsem se o něm dozvěděla a Tajemství poznala. :) Za to patří obrovský dík blogerce Mie z blogu www.kissbook.cz. To ona mě na tento film přivedla a strašně moc jí za to děkuju.

Na film se můžete podívat všude možně na netu, třeba tady.

Vždycky na konci článku píšu, ať mi napíšete do komentářů váš názor na danou věc. Ale dneska udělám výjimku. Tohle je pro mě dost citlivé téma, takže pokud se vám film nelíbí a chtěli byste mi sdělit, že na něj máte úplně opačný názor než já, že je to blbost, atd., prosím zkuste si to pro tentokrát nechat pro sebe a nebo se alespoň vyjádřit nějak slušně a taktně. Nechtěla bych tady vidět nějaké sprosté a urážející komentáře. Děkuju vám za pochopení.

Katy

Maybelline Baby Lips

4. května 2015 v 0:00 | Katy, Kaťula a Verča |  Beauty
O těhto balzámech na rty už slyšel snad úplně každý. Jsou dostupné v různých odstínech, krásně voní a je to prostě teď obrovský hit. I my 3 jsme je už vyzkoušely, takže jsme se rozhodly napsat takovou krátkou recenzi, přestože víme, že takových najdete na netu asi už opravdu hodně.


Název: Baby lips
Značka: Maybelline
Cena: 55 - 75 Kč

Nejprve bychom chtěly pochválit, že i když jsou to jen balzámy, tak barvy jsou docela slušně pigmentované. Třeba balzámky od essence jsou taky barevné a hezky voní, ale vůbec, ale opravdu vůbec nebarví. Další výhodou Baby lips je dobrá hydratace. Jako asi u každých balzámů jsou více hydratující ty průhledné než ty barevné, ale aspoň trochu rty zvláční opravdu všechny. Další plus je vůně - všechny voní opravdu příjemně a vybere si každý, protože na výběr jsou jak sladké vůně, tak třeba mintová nebo dokonce žádná. :D Ani jeden nevoní nějak nepříjemně nebo chemicky.

Takže pokud bychom to měly shrnout, tak Baby lips rozhodně doporučujeme. Podle nás jsou to jedny z nějlepších balzámů, které si v drogerce můžete koupit.

Hodnocení: 4 body ze 4

Určitě nám napiště váš názor do komentářů.

Katy, Verča, Kaťula