Leden 2015

Zůstaň se mnou

31. ledna 2015 v 10:46 | Katy |  Movies
Ahoj, dneska bych chtěla udělat recenzi na jeden krásný film, který jsem nedavno viděla. Asi už jste o něm slyšeli a možná jste ho i viděli. Jmenuje se Zůstaň se mnou (v originále If I Stay).Děj: Sedmnáctiletá Mia má všechno, o čem kdy snila - úžasnou rodinu, milujícího přítele a právě ji přijali na prestižní hudební školu. Stojí však před vážným životním rozhodnutím - bude následovat svůj sen o kariéře violoncellistky nebo dá přednost své lásce a zůstane s milovaným Adamem? V jedno zimní ráno se však všechno změní - Mia ztratí milované rodiče i bratra. Najednou vidí samu sebe, jak leží na nemocniční posteli napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí všechny své blízké a hlavně Adama, prosícího, aby se vrátila k němu. Včera řešila svou budoucnost, dnes stojí před jedinou osudovou otázkou: Zůstanu?

Můj názor: Film jsem obrečela. Bylo tam opravdu hodně dojemných scén. Do toho ta krásná hudba ... nevím, co bych řekla, byl to krásný film a rozhodně na něj ještě dlouho nezapomenu. Ch. G. Moretz jsem předtím vůbec neznala, ale musím říct, že je moc sympatická a Miu hrála opravdu skvěle. Pokud jste film neviděli, rozhodně se na něj podívejte a připravte si k němu hodně papírových kapesníčků, protože hlavně ten konec je velmi emotivní.

Hodnocení: 4 body ze 4

Xoxo Katy

Essence eyeliner pen

16. ledna 2015 v 6:00 | Katy, Kaťula a Verča |  Beauty
Název: Essence eyeliner pen waterproof
Značka: essence
Odstín: 01 deep black
Cena: cca 70 Kč
Oficiální popis: přesná voděodolná oční linka v peru, která se nerozmazává a přečká i sprchu. pro dramatický pohled v černém odstínu.