Září 2014

Jak zvládnout ranní vstávání

10. září 2014 v 6:51 | Crazy cloverleaf |  Mix

Je tady zase škola a s ní i odporné ranní vstávání. Máme pro vás pár tipů, které by vám to mohly usnadnit.


1. Choďte brzy spát - jasně že vás nenutímě chodit do postele po Večerníčku. :D Jenom by bylo dobré, abyste věděli, kdy přestat a nekoukali třeba do půlnoci na televizi nebo do jedné nechatovali na Facebooku.

2. Dejte si ráno několik budíků - pokud patříte k těm, kteří s oblibou budík vypínají aby si mohli ještě poležet v posteli, nastavte si minimálně 2-3 budíky. Většina lidí to tak dělá, ale naše Katy třeba ne. Katy: "Já mám vždycky jenom 1 budík a když zazvoní, okamžitě vyskočím z postele. Žádné válení, já bych pak hned zase usnula".

3. Dejte se příjemné zvonění - pokud to jde, místo toho příšerného pípání si nastavte jako budík svojí oblíbenou písničku. Hned se vám bude vstávat lépe.

4. Vstaňte radši dřív - ať se potom nemusíte nervovat, že nestíháte. Hezky v klidu jako o víkendu. Vstaňte, oblékněte se, nasnídejte a třeba ještě mrkněte na něco v telce. Pak to hned bude takové lepší.

Doufáme, že vám tenhle článek aspoň trochu pomohl.


* Crazy cloverleaf *

Proč se dnešní náctileté holky chovají jako dě*ky?

8. září 2014 v 0:00 | Katy |  Mix
K napsání tohoto článku mě inspiroval facebook. Když vidím ty fotky tam ... proboha holky, to snad nemyslíte vážně? Už to nejsou jen dobře známé fotky v zrcadle s našpulenými rty. Holky přitvrzujou. Mám plnou zeď fotek 12-15tiletých holek v podprsence, plavkách nebo hodně vypasovaném croptopu, které se předklánějí před foťák, aby každý viděl, jak velký už mají k*zy. To není normální. K tomu vždycky ještě nezapomenou přihodit citát o tom, jak je život nespravedlivej, kluci hrozní a jak jsou ošklivé. WTF?

Další kategorie, kteorou fakt miluju jsou dvanáctileté holčičky, které jsou na facebooku ve vztahu s dvacetiletými kluky, které v životě neviděli. Seznámili se v nějaké inteligentní facebookové skupině, jako například "Přidej si sem koho chceš" nebo "Hodnocení fotek na fb" a nebo dokonce "Hledám kluka/holku". A když se jich pak zeptám, jestli se někdy viděli s tím klukem naživo, odpoví mi: "A proooooč jako????" A já na to: "No jak spolu teda můžete chodit, když jste se v životě neviděli?" Odpověď: "No normálně. Dali jsme se do vztahu na facebooku". WTF?

Poslední kategorie jsou malé holky ještě z prvního stupně, které si hrají na dospělé. Nosí líčení, které zahrnuje make-up, stíny, linky, řasenku a rtěnku, lakují si nehty, čtou Bravíčko a "balí kluky". Jako já jsem hodně tolerantní a tvrdím, ať si každý dělá, co chce, ale přeci jenom všeho s mírou a tohle už je i na mě moc.

Takže holky, zkuste se nad sebou zamyslet a užijte si dětství, protože to už se nikdy nevrátí. Dospělé budete pak už celý život, tak není kam spěchat.

Katy

write a book.

3. září 2014 v 0:00 | Katy |  Before I die

have my own star.

1. září 2014 v 11:57 | Katy |  Before I die