Srpen 2014

Rozvrh hodin

29. srpna 2014 v 0:00 | Katy |  DIY
Jasně, rozvrhů máte plné papírnictví, v časopisech a všude možně, ale co takhle si udělat svůj vlastní originální rozvrh? Je to úplně jednoduché.
Mám chuť říct, že s tímhle rozvrhem se vám hned bude chtít do školy líp, ale dobře vím, že je to pěknej nesmysl. :D

Recenze: Tangle Teezer

28. srpna 2014 v 0:00 | Katy, Kaťula, Verča |  Beauty
Dneska pro vás máme recenzi na slavný kartáč jménem Tangle Teezer. Máme ho ze stránky parfums.cz a stál 215 Kč. Což je dost, ale musíme říct, že to za to stojí.Stěhování

24. srpna 2014 v 0:00 | Kaťula a Verča |  Mix
Protože jsme se stěhovali už třikrát, něco o tom víme a můžeme vám říct něco o tom, jaké to je a jaké jsou podle nás výhody a nevýhody stěhování.


Stella a Šíleně nudný zapadákov

20. srpna 2014 v 23:53 | Katy |  Books

Hello my friends! :D

Dneska pro vás mám recenzi na sérii knížek od Karen McCombieové : Stella a ...Děj: Třináctiletá Stella žije normální život v Londýně. Je naprosto spokojená. Má skvělé kamarádky a teď jí navíc kluk, který se jí vždycky líbil, přiznal, že se mu líbí taky. Jenže se to stalo včera na její rozlučkové oslavě. (Tomu se říká fakt smůla...) Právě dnes se její rodina stěhuje z Londýna do ospalého přímořského městečka, kde největší vzrušení obstarává bláznivý racek. Jak si stydlivá Stella zvykne na takový zapadákov, zvlášť když tam nebude její nejlepší kámoška Frankie?
Jenže potom to zavoní broskvemi a smetanou, do života jí vťapká tajemný chlupatec - a zčistajasna je všechno úžasně zajímavé...

Můj názor: Celá série o Stelle a jejích kamarádech je naprosto úžasná! Miluju ty knihy a čtu je pořád znovu a znovu. Je to skvělé čtení pro všechny teenagerky a knihy se opravdu čtou skoro samy. Stella je moc sympatická holka a určitě si ji zamilujete a snadno se s ní ztotožníte. Knížky jsou především o přátelství a typických holčičích problémech, ale nechybí ani trochu tajemna a záhadných věcí. Celé je to navíc moc vtipně napsané a určitě se u čtení hodně nasmějete.

Knihy jsou ideální na léto, je to taková oddechovka a dýchá z nich úžasná letní atmosféra.
Sama se k nim každé prázdniny vracím. Pravidelně od svých deseti let! Už tehdy mě naprosto uchvátily a ani dnes, v mých čtrnácti, mě nepřestaly bavit.
Tahle série rozhodně stojí za přečtení.

Xoxo Katy


Plážová taštička

18. srpna 2014 v 18:16 | Katy a Phil |  DIY
Máte za sebou povinnou lekci plavání? My 2 už díkybohu taky. A jestli jsme na tom něco opravdu nenáviděli, tak to byla koupací čepice. Speciálně Katy tím trpěla. A tak nás nejdřív napadlo, že ty čepice prostě zničíme, když už je konečně nemusíme nosit, ale pak Katy přišla na něco mnohem lepšího ...


Recenze: Sleek paletka

10. srpna 2014 v 22:08 | Katy |  Beauty
Pokud se zajímáte o kosmetiku, o téhle paletce jste už určitě slyšely a možná jí máte i doma. Jedná se o paletku od britské značky Sleek a já mám asi tu nejznámější, která se jmenuje Oh So Special.Jak si sbalit na dovolenou?

7. srpna 2014 v 20:33 | Katy |  Mix
1. Napiš si seznam věcí, které si bereš, podle něj si sbal a vezmi si ho i s sebou, abys měl/a při balení na cestu zpátky jistotu, že máš všechno.

2. Vezmi si jenom to, co opravdu využiješ. Je zbytečné tahat třeba všechnu kosmetiku, kterou doma máš nebo 20 autíček na hraní.

3. Oblečení vyber takové, které se dá mezi sebou dobře kombinovat.

4. Pečující kosmetiku a voňavku si kup v menším cestovním balení a nebo nalij do nějaké malé lahvičky.

5. Pokud letíš letadlem, nezapomeň, že ostré a tekuté věci musíš dát do kufru a né do příručního zavazadla.

6. Do příručního zavazadla si naopak vezmi něco, čím se po cestě zabavíš. Například knížku, časopis nebo mp3.

7. To nejneskladnější oblečení nedávej do kufru, ale vezmi si ho na cestu na sebe (a nebo ho vůbec neber :D).

8. Můžeš se inspirovat z videí na youtube co si berou ostatní. I když většinou se mi zdá, že to strašně přehánějí a berou zbytečně moc věcí.

Doufám, že se vám článek líbil a můžete mi napsat, kde jste letos byli nebo kam se chystáte na dovolenou.

xoxo Katy