Hvězdy nám nepřály

9. července 2014 v 11:20 | Katy |  Books
Myslím, že o knížce Hvězdy nám nepřály od Johna Greena jste už určitě slyšeli. Je to nejlepší kniha roku 2012 podle časopisu Time a jedna z mých nejoblíbenějších knih.


Asi všichni víte o čem to je. O holce jménem Hazel, která má rakovinu a o klukovi, který měl taky rakovinu a ti 2 se do sebe zamilují. Víc prozrazovat nebudu. Je pravda, že je to hodně smutné, ale zároveň krásné a nemůžu říct, že bych se u té knížky nezasmála. Bylo tam i pár hodně dobrých hlášek. :D Knížku určitě doporučuju každému.

A teď k filmu: Nevím v jakých kinech ho ještě dávají, už ho pomalu přestávají dávat, tak jestli ho ještě chcete vidět, doporučuji jít do kina co nejdřív. Jsem moc ráda, že jsem to ještě stihla, protože po té, co jsem přečetla knihu, musela jsem vidět, jak se povedl film. A musím říct, že teda PERFEKTNĚ. Většinou když jdu na nějaký film podle knihy, co jsem četla, jsem zklamaná, ale tentokrát ne. Tenhle film se opravdu povedl. Herce vybrali super a příběh zůstat stejný. Tak samozřejmě, že film je vždycky trochu něco jiného než kniha, ale někdy ho prostě totálně zk**ví a udělají z toho něco úplně jiného, což se tady nestalo a za to jsem moc vděčná.


Moje celkové hodnocení knihy: 4 body ze 4
Celkové hodnocení filmu: 4 body ze 4

A otázka za 1000 dolarů :D : Kniha vs film? Kdybych si měla vybrat, tak nevyberu, protože obojí bylo strašně super!

Napište mi do komentářů co se víc líbilo vám, váš názor, atd. Prostě všechno co se týká téhle knihy nebo filmu. A doufám, že se vám článek líbil.

Katy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama