Červenec 2014

Twilight sága

30. července 2014 v 23:18 | Katy |  Books
Dnešní článek bude o mojí oblíbené knižní sérii a to je twilight sága od Stephenie Meyer. Usmívající se
Tyhle knihy urcitě všichni znáte. Pokud jste je nečetli, tak jste třeba aspoň viděli film! Vážně to zná podle mě skoro každý. Někdo to miluje a někdo nenávidí. Já patřím k té 1.skupině! Smějící se

K twilight mě před 2 lety přivedl Phil. Pustil mi film a mě se to strašně zalíbilo!
Proto jsem si k moc přála i knihy a k 12.narozeninám jsem je dostala!
Celou sérii: Stmívání, Nový Měsíc, Zatmění a Rozbřesk.


Všechny jsem četla víckrát, ale nejvíc se mi líbil Rozbřesk a ten jsem přečetla asi 7x!!! Jo, to jako opravdu!

O čem to vlastně je? Hlavní hrdinka je 17ti letá Bella, která žije se svým tátou v malém městečku Forks, kde pořád prší. Chodí tam na střední školu, kde potká moc zvláštního krásného kluka Edwarda. Líbí se jí a nechápe, proč se k ní chová hnusně a celkově se svými sourozenci chová divně. Nakonec se Bella s Edwardem spřátelí, zamilují se do sebe a ona zjistí, že Edward je upír! Belle to ale nevadí, naopak ji jeho život fascinuje. Seznamuje se s jeho rodinou, zažívá spoustu úžasných, ale i ošklivý h věcí, ...
Víc nebudu prozrazovat. Stejně si myslím, že všichni víme o čem to je.
A pokud Twilight náhodou neznáte, určitě se mrkněte aspoň na film!

Hodnocení:

Jaký máte názor na tuhle ságu? Četli jste něco z toho?

Xoxo Katy

work at Starbucks.

25. července 2014 v 0:00 | Katy |  Before I die

5 dokonalých dní

24. července 2014 v 16:18 | Crazy cloverleaf |  Diary

Omlouváme se, že teď nebyly úplně pravidelně články, ale hned vám vysvětlíme proč. Strávili jsme 5 dokonalých dní spolu jako za starých časů a jako to děláme každé prázdniny.

Juno

11. července 2014 v 23:17 | Crazy cloverleaf |  Movies
Dneska to bude opět recenze na film. A bude to film s názvem Juno.


Děj: Juno (Ellen Page) je šestnáctiletá středoškolačka, která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager, Paulie (Michal Cera), kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Využije pomoci své nejlepší přítelkyně Leah (Olivia Thirlby) a uvažuje o Centru pro pomoc ženám, aby jí pomohlo s "rychlým potratem", jak tomu sama říká. Před klinikou ale potká svou kamarádku Su-Chin (Valerie Tian), která odmítá potraty a přesvědčí ji, aby svoje rozhodnutí změnila.
Juno nakonec spolu s Leah nachází v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových (Jason Bateman, Jennifer Garner), kteří zoufale touží po dítěti a právě zde začíná příběh mladičké dívky Juno a jejího dospívání.

Náš názor: Film se nám líbil, podle nás je to poučné pro všechny teen holky, aby nedopadly jako Juno. Navíc je to vtipné a místy i dojemné, takže podle nás super film na který stojí za to se podívat.

Hodnocení: 4 body ze 4

Crazy Cloverleaf

Claire's

11. července 2014 v 10:54 | Katy |  Mix
V článku Kde beru originální náušnice jsem vám slíbila, že napíšu samostatný článek o obchodě Claire's. Takže tady je.


Hvězdy nám nepřály

9. července 2014 v 11:20 | Katy |  Books
Myslím, že o knížce Hvězdy nám nepřály od Johna Greena jste už určitě slyšeli. Je to nejlepší kniha roku 2012 podle časopisu Time a jedna z mých nejoblíbenějších knih.


Už jsme tam?

7. července 2014 v 0:00 | Crazy Cloverleaf |  Movies
Dneska bychom chtěli udělat recenzi na jeden z našich oblíbených filmů, který známe už docela dlouho. A možná právě proto se nám pořád tak líbí. Film se jmenuje Už jsme tam a je to komedie.


Děj: Když si svobodný člověk, který nesnáší děti, začne něco s maminou se dvěma dětmi, tak mu nastaly velké problémy. To se stalo Nickovi, bývalému hráči, který teď vlastní obchod se sportovními suvenýry. Svolí, že se postará a doveze děti do Vancouveru. Jenže nic není tak lehké, když vás děti k smrti nenávidí, berou vás jako úhlavního nepřítele a hlavně se vás snaží úplně zničit.

Náš názor: Film jsme viděli poprvé, když jsme byli o dost mladší a tehdy jsme z něj byli unešení. Připadalo nám to hrozně vtipné. Dneska už některé věci vidíme jinak, ale stejně je tam pořád dost scének u kterých se nasmějeme. Je to taková oddychovka, když chcete nějaký film na zasmání a zlepšení nálady. Máme tenhle film prostě rádi, tak pokud ho neznáte, určitě na něj mrkněte.

Hodnocení: 4 body ze 4

Crazy Cloverleaf

Co si vzít do nemocnice?

2. července 2014 v 16:23 | Katy |  Mix
Trčím v nemocnici už po čtvrté v životě a rěknu vám, že je tady děsná nuda. Tak mě napadlo napsat pro vás seznam věcí, které je dobré si do nemocnice vzít (pokud teda máte možnost si sbalit), aby vám něco nechybělo a vyvarovali jste se chyb, které jsem dělala já.

- pohodlné letní pyžamo - většinou bývá v nemocnicích šíleně přetopeno
- ručník, kartáček, zubní pasta, mýdlo, hřeben - to jsou prostě takové ty nezbytné věci
- dostatečné množství časopisů a knih - v nemocnici je hrozná nuda
- něco na psaní - když už začnete ze zoufalství luštit křížovky
- tablet - pokud máte tablet a rodiče vám ho dovolí vzít, je to vůbec nejlepší řešení na nudu
- voňavku - udělá vám dobře, když si trochu navoníte ruku a také tím můžete překrýt odporný nemocniční zápach
- hodně papírových kapesníčků - poslouží na utření rukou, slz a nebo dokonce jako toaletní papír
- lžičku - ten pocit, když vám někdo přinese jogurt a vy potom zjistíte, že nemáte lžičku :P

Díky za přečtení článku, třeba vám trochu pomohl. A pokud jste nikdy v nemocnici nebyli, buďte rádi a užívejte si pocit, že jste zdraví a můžete si dělat, co chcete. Každý to štěstí nemá.

Xoxo Katy

Crazy králičí šperky od Elen

1. července 2014 v 17:39 | Katy |  Beauty
Dneska vám chci ukázat naušnice, které jsem si nedávno objednala na blogu sweetbunnyshop.blog.cz od šikovné slečny Elen, která vyrábí šperky z fima, maluje na boty a nevím, co ještě. Smějící se
Určitě se na její blog mrkněte, protože má všechny výrobky moooooc povedené!
Ceny jsou sice vyšší, ale myslím, že kvalita šperků tomu odpovídá. A když si domyslíte, kolik s tím musela mít práce ... Pak mi to přijde naprosto v pořádku. Usmívající se

Teď už se ale pojďme podívat, co jsem si u ní objednala.
Jo, já vím. Je to docela hodně crazy, ale právě proto se mi to líbí. Miluju králíky a miluju komiksové postavičky, anime a podobně, takže když jsem tohle uviděla, prostě jsem to musela mít! Smějící se

Co na ty šperky říkáte? Jsou boží nebo jo? Smějící se

Xoxo Katy