Duben 2014

🌸Pár jarních fotek🌸

29. dubna 2014 v 18:54 | Crazy cloverleaf |  Mix
Dneska tady pro vás máme pár (rádoby uměleckých :D) jarních fotek. Doufáme, že se vám budou líbit. Usmívající se


Harry Potter knihy

20. dubna 2014 v 17:19 | Katy |  Books
Ahoj, ahoj, ahoj!

V dnešním článku bych vám chtěla doporučit knihy, o kterých jste už 100% slyšeli a nejspíš je i četli, ale to nevadí. Jedná se o legendární ságu od J.K.Rowlingové - Harry Potter.

O čem tahle sága je pravděpodobně všichni víte, ale tak stejně vám sem dám něco jako krátký popis. ;)

Popis: Brýlatý chlapec s nachovou jizvou na čele, připomínající blesk - to je Harry Potter. Jedenáctiletého učedníka čarodějných umění stvořila nadaná spisovatelka J. K. Rowlingová a ze své ostrovní britské vlasti jej vyslala pro potěchu všem duším okouzleným fantazií. Vítejte i vy mezi jeho příznivci, nepatříte-li k odkouzleným nudným mudlům!

Můj názor: Knihy, které si získaly takové množství srdcí, si našly cestu i k tomu mému. Když mi bylo 11, mým přáním nebylo nic jiného, než dopis z Bradavic. Opravdu jsem doufala až do posledního dne prázdnin. Bohužel jsem se nedočkala, ale to moji lásku k těmhle knihám nijak neovlivnilo.
J.K.Rowlingová je prostě kouzelnice. Nevím, co bych měla napsat, abych neopakovala, co už řekli jiní. Celou sérii jsem četla několikrát a nepřestala mě bavit. Ke knihám jsem se dostala díky filmům, které mám taky moc ráda, ale knihy jsou prostě knihy. Pokud jste je četli, tak mi určitě rozumíte. Je to zkrátka taková fantasy klasika, kterou byste si rozhodně měli všichni přečíst!
Píšu obecně o celé sérii, protože myslím, že recenzí bylo na tuhle ságu napsáno až až. Na každou jednotlivou knihu. Je vlastně zbytečné psát další, ale Harryho Pottera mám vážně ráda a recenze na tyhle knihy mi prostě na blogu nemohla chybět. Nedokážu říct, který díl mám nejradši. Všechny jsou totiž něčím skvělé. Možná bych ale vybrala ten první. Protože tím to vlastně celé začalo a je svým způsobem asi nejkouzelnější. Pokud váháte, jestli se do téhle série pustit nebo ne, říkám rozhodně ANO! ANO! ANO!


Jsou to knihy, které můžu doporučit každému a sama se k nim 100% budu znovu a znovu vracet.


Katy

Kusowka - New York ❤️

20. dubna 2014 v 17:18 | Katy |  Mix

Webcam Toy

15. dubna 2014 v 17:43 | Crazy cloverleaf |  Mix
Existuje ještě vůbec někdo, kdo to nezná? (S vyjímkou našich rodičů? Smějící se) Myslíme, že ne, ale stejně vám o téhle skvělé věcičce teď něco řekneme.


NY fashion week (1001.hry)

11. dubna 2014 v 17:30 | Kaťula, Verča, Katy |  Mix💰Jak šetřit peníze?💰

2. dubna 2014 v 12:00 | Crazy Cloverleaf |  Mix
Každý dneska potřebuje peníze. Bohužel my děti a teenageři jsme závislí na tom, jaké nám dají rodiče kapesné a co dostaneme třeba k narozeninám, za vysvědčení, atd. Tady máte pár tipů, jak i s tím málem vyjít trochu delší dobu. Usmívající se

1. Čti blogy místo časopisů. Stejně už jsou skoro všechny o ničem. Ale pokud se bez normálního papírového časáku prostě neobejdeš, zkus to aspoň omezit. Nemusíš si přeci kupovat všechny, co tenhle měsíc vyšly. Vyber si vždycky jenom jeden nejzajímavější.

2. Když dostaneš nějaké peníze například k narozeninám, rozděl je na půlku. Jednu půlku si dej někam na stranu do kasičky a druhou můžeš utratit.

3. Piš si seznam věcí, které si chceš koupit a řaď si to podle toho, jak moc kterou věc chceš.

4. Než si něco koupíš, porozhlédni se nejdřív, jestli se to nedá někde jinde sehnat o dost levněji.

5. Jestli hodně utrácíš za knihy, zkus se zajít mrknout co knihovny. Ještě pořád existují a určitě nějakou ve svém městě máte (a nebo ve škole).

6. Uspořádej s kámoškama večírek, na který každá donesete oblečení a věci, co už nechcete a vzájemně si je povyměňujte.

Tak to by bylo všechno, co nás napadlo. Doufáme, že jsme vám třeba trochu poradili a jestli máte nějaké další nápady, určitě je napiště do komentářů.

Crazy Cloverleaf